reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam
Obudziłąm się dzis z bólem głowy....od wczoraj głowa mnie boli ale narazie nie łykam żadnego paracetamolu...może przejdzie samo....Swoja drogę to i tak jest super bo odkad zaszłam w ciąze głowa nie bolała mnie wcale..nawet przy przeziębieniu...a wcześniej conajmniej raz na 2 tygodnie mnie bolała....więc nie jest źle....

Kochane
Życzę Wam, Nam aby w przyszłym Roku 2010 tak ważnym dla Nas spełniły się wszelkie Wasze marzenia...Niech ten rok obfituje w same dobre chwile...i abyśmy w połowie tego roku mogły cieszyć się tuląc w ramionach nasze szczęścia największe... Miłej zabawy Sylwestrowej zakrapianej sokami...::-D
 
reklama
dziewczyny spokojnie, napewno niebawem poczujecie ruchy waszych maleństw.
Byc może już czujecie, tylko nie wiecie że to maluszek daje o sobie znać. na początku trudno zgadnąć, że to ruchy płodu, a nie ruchy jelit, czy jakieś wzdęcia, gazy.

Nie wiem czy jeszcze zaglądnę, więc już teraz życzę wam samych radosnych dni w nadchodzącym roku, szybkich i lekkich rozwiązań :-)
 
Kurcze zimno mi wyskoczyło na ustach nie miało kiedy tylko na sylwestra:wściekła/y:
Ja od paru dni raz na dzień czuje dzidzie dziwne że tak wcześnie ale przy trzecim to już chyba doszłam do wprawy wczoraj jak leżałam sobie na plecach przekręciłam się szybko na brzuch i poczułam jak dzidzia się chyba wkurzyła i przekręciła się też już widziałam jak to robiło na usg a teraz czułam:-D
 
Anecznik - pewnie, ze nie czytają - przejrzy może promotor wyniki badań (jeżeli robiłaś badania):confused:

Nie robię żadnych badań, to praca czysto teoretyczna. W zasadzie to tylko przepisuję fragmenty książek :-D Czyli strata czasu i czysty plagiat gdyby nie przypisy :-D


Ale ogólnie po trudny6m pierwszym trymestrze, teraz wyglądam całkiem ładnie. A jak Wy??

Ja dochodzę do wniosku że w czerwcu to będę wyglądać jak potworek :-( Już znalazłam u siebie dwa małe rozstępy, które pewnie się powiększa :-(

powiedzcie mi czy czujecie juz ruchy swoich pociech bo ja dzis zaczełam 17tc i nic nie czuje na razie:((((((([/B]

Je też jeszcze nie czuje, ale przez jakiś miesiąc nie będzie to dla mnie jeszcze powód do zmartwień :-)

Dziś mam już nieco lepszy humor. Miałam plan żeby sylwestra spędzić z mężem w domu, ale chyba i z tego nic nie wyjdzie. Dowiedzieliśmy się, że zmarła taty siostra więc chyba pójdziemy do rodziców żeby sami nie siedzieli. Tata pewnie będzie chciał się napić to przynajmniej będzie miał z kim.
 
Dzień dobry!
Oj się namęczyłam wczoraj - zjadłam trochę moreli suszonych i chyba mi coś nie przypasowały - miałam takie skręty jelit potem, że się wystraszyłam - ból i wzdęcia:szok: okropność:wściekła/y:
Ewelinka - winko domowe - ale mam smaka:-p
Magdalena79 - jak poniżej normy cukier to nie masz cukrzycy - ja mam podobnie - i w kółko mogę jeść, bo jak jestem głodna to mam od razu odruchy wymiotne (bez mdłości)
Kasia&Kubuś - witaj wśród czerwcówek:-)
Kajdusia - to miłej zabawy - a swoja drogą, jaki ten świat mały:-)
Anik79 - może na zakup mieszkania nie ma już ulgi, ale na remont jest - w postaci odliczenia vatu budowlanego - trzeba zbierać faktury i na osobnym druku to się odlicza - myślałam, ze to trudne, ale okazało się, że nic w tym trudnego - ja na pewno zbierać będę - nawet przy remoncie (np. płytki, panele, wymiana instalacji elektrycznej, okna) - zawsze troszkę zwrotu będzie:tak:
Paula - daj znać po wizycie - co z tym Twoim okiem
Zaniepokojona - zdrówka życzę i ruchów - ja odczuwam je bardzo mało i nadal nie jestem pewna czy to jest to:sorry2:

No i oczywiscie chciałam Wam życzyć spełnienia marzeń w Nowym Roku i pzrede wszystkim pociechy z maluszków
 
Witam i dziękuję za tak miłe przyjęcie.Jest was tutaj naprawdę sporo :-)
Ja mam już 2 lata i 4 miesiące synka Kubusia.
Mieszkamy w Warszawie.Jeśli chodzi o dalsze pytania śmiało pytajcie.
Jak się czujecie bo ja tą ciążę bardzo odczuwam nie zawsze z miłej strony.U mnie to jest dokładnie 16 tydzień i 6 dzień wg suwaczka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry