reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

tak, tylko myślimy zeby skorzystać z tego programu rodzina na swoim a tam jest wymóg małżeństwa.

dokładnie sprawdźcie jak to jest z tym programem rodzina na swoim bo coś słyszałam, że państwo dokłada jakąś część ale za to oprocentowanie jest wyższe i tak de facto wychodzi drożej :baffled:
ja się tym nie interesowałam więc nie wiem nic dokładniej ....
 
reklama
Jaki się Tobie spodobał?
Jak myślisz, czy ten sklep Bajka, który otworzyli koło biedronki na suchostrzygach, w budynku po piekarni, to też tam maja wózki i ten sam asortyment?
Widziałam też, że wózki mają koło Jyska, ale jak przechodziłam to było zamknięte.

Dzięki dziewczyny za rady... co do wózka mam kilka wymagań: wysuwana rączka, rozkładana spacerówka (na płasko), lekki, cały składający się (w sense, żeby nie trzeba było odkręcać kół) no i ładny... :)
ten sklep koło biedronki to ma tylko kilka wózków a cały asortyment mają w hurtowni
w jasiu i małgosi koło jyska też mie mają zbyt dużego wyboru no i drożej .Ja wybrałam baby design sprint jest to spacerówka ale stwierdziliśmy że skoro dzidzia będzie na lato to na jesień i tak nie pojezdzi w głębokim bynajmiej tak było z synem jezdziłam 3 miesiące i kupiłam spacerówkę więc wolę taką i dokupić nosidełko miż się wk,,,,, że jesienią jak będzie chłodniej to i tak woziłabym w spacerówce a ta jest wysoka bo my z M do małych to nie należymy i co najważniejsze dość szeroka no i do złożenia łatwa a o to chodzibo przeważnie i tak samochodem się poruszam
 
jestem po pracy:))) dzisiaj mialam nastepujace wrazenia
1. smierdza mi wlosy oliwa z frytury,ktora dziala w pracy na okraglo
2. wycinalam oczy lososiowi , po czym kolega nim we mnie rzucal i cieszyl sie przy tym jak glupi
3. nie czuje kregoslupa

praca niszczy ludzie umysly :tak:
 
Witajcie, na chwilkę zajrzałam przed spankiem...
I ponieważ od rana będę zajęta przygotowaniami do Sylwestra to już teraz chciałam Wam życzyć aby Nowy rok był nie gorszy od minionego, weselszy i aby spełniał marzenia!!!
no i bardziej pogodny....
;-))) ....Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka,
Mocy Pudziana, Chaty Beckhama,
Humoru od rana, Cholesterolu w normie,
świętowania Nowego Roku
w dobrej formie


My będziemy świętować Nowy Rok kameralnie- 3 pary dorosłych i 3 małych chłopców :-) Pić będą tylko panowie, bo jedna dziewczyna karmiąca, a dwie w ciąży (tzn ja i nie zgadniecie kto... hihi.. nasza Koriander :tak:). Więc zapowiada się super wieczór i super nocka. Wam też życzę udanego wejścia w Nowy Rok z najbliższymi! Do miłego :-)
 
tak, tylko myślimy zeby skorzystać z tego programu rodzina na swoim a tam jest wymóg małżeństwa. A jeśli chodzi o tą ulgę podatkową to mnie zaciekawiłaś bo nie słyszałam o czymś takim. Mogłabys mi nieco przyblizyc na czym to polega? czy to przy corocznym rozliczeniu się wykazuje? A jak ślub będzie od lutego to się nie liczy?

Magda, chodzi o odliczenie kosztów odsetek przez cały okres kredytowania, tylko dotyczyło to sytuacji w 2005 roku. Musiałabyś popytać w US czy nadal obowiązuje na tych samych zasadach. Z tego co wiem coś się pozmieniało ale nie zagłębiałam się w temat. Rozlicza się to w rocznym zeznaniu.
 
Witam wszystkie czerwcowe mamy ja mam termin na 10 czerwca można sie do was dołączyć??:-)

Witaj i rozgość się :-)

Widzę, że szykujecie sie poważnie do sylwestra. Ja jak zwykle wszystko zostawiam na ostatnią chwilę, chociaż wczoraj zrobiłam zakupy, to juz pół roboty. Ale dzisiaj siedze w pracy do 12 chyba, więc i tak mało czasu na przygotowanie. Tym bardziej, ze impreza jest u nas i trzeba przygotowac stół i inne pierdułki.
Poczytałam wczoraj o Tym waszym prasowaniu i też poprasowałam swoją stertę :tak: działacie na mnie doskonale, bo mobilizujecie do pracy.

Dziewczyny ja niestety odkryałam, że zaczęłam tyć :szok:. Na serio wczoraj obejrzałam się w lustrze i ujrzałam widoczny celulit na udach i pośladkach. Stwierdziłam jednak , że po porodzie wróce do dawnej formy, na co mój partner odpowiedział, z ekobiety w tym wieku tak mają i mam się nie przejmować :baffled: Oczywiście poduszka poleciała w jego stronę ;-) Ale ogólnie po trudny6m pierwszym trymestrze, teraz wyglądam całkiem ładnie. A jak Wy??
 
Witam się z rana:-):-)
Jakoś się średnio wyspałam, mam nadzieję że w szale przygotowań uda mi się odpocząć przed sylwestrem. Jeszcze nie dawno miał to być sylwester na 4-6 osób, a teraz może się okazać że będzie nas 10. Tylko najgorsze jest to że nie mam tyle miejsc do siedzenia;-) No i na 37m2 10 osób to wychodzi na głowę tylko jakieś 4m2:-):-):-) Ale wierzę że będzie dobrze.
Witaj Kasia&Kubuś:-):-) Zaglądaj do nas częściej;-)
Mój małż z rana pojechał na wieś, bo zapomniał zostawić klucza od piwnicy i obawiał się że jego siostra nie poradzi sobie z rozpaleniem w piecu.;-);-)
A ja sobie wczoraj humor poprawiłam, wrzuciłam na nk zdjęcie maleństwa:-)
I na prawdę nie spodziewałam się tylu miłych wiadomości:-):-) Może dlatego że znajomi byli w gruncie rzeczy zaskoczeni, bo nikt nie wiedział:-)
 
reklama
Magda, chodzi o odliczenie kosztów odsetek przez cały okres kredytowania, tylko dotyczyło to sytuacji w 2005 roku. Musiałabyś popytać w US czy nadal obowiązuje na tych samych zasadach. Z tego co wiem coś się pozmieniało ale nie zagłębiałam się w temat. Rozlicza się to w rocznym zeznaniu.


Witam wszystkie mamusie:-) mialam dzisiaj koszmarną noc, obudziłam się po strasznym snie zlana potem i nie mogłam spać pół nocy, co oczywieście nie wróży dobrze na dzisiaejszy wieczór, bo chyba w ciągu dnia nie am rady sie zdrzemnąć:-(

Co do tej ulgi odsetkowej to juz jej nie ma, dotyczyła tylko umów kredytowych zawartych do końca 2006 roku. Teraz już nie ma wogóle ulg jeżeli chodzi o zakup czy remont mieszkania.

Miłego dnia:-)
 
Do góry