reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam sie i ja z rana z Wami

Witam nowa czerwcoweczke;-)

o jak fajnie ze pojawily sie wrzesnióweczki to znaczy ze jestesmy coraz dalej i zaraz bedzie połowa:tak::tak::-)

czytalam ze wczoraj rozmawiłyscie o szkole rodzenia my sie chyba tez zazpiszemy z mężem bo w Kołobrzegu do porodu rodzinnego ponoc moze nie ze wymagaja ale ciesza sie jak mezczyzna wie co i jak dzieje sie podczas porodu wtedy wiedza ze moze pomoc a nie przeszkadza:-D:-D:-D

a co do Sylwestra to jak sobie pomysle ze mam siedziec z tsciami w domu to mnie szlak trafia ale niestety mąz musi odpoczywac pic teraz nic nie moze przez to cisnienie ja sie rozchorowałam gardło mnie strasznie boli wczoraj nie mogłam mówic w nocy dziisaj tez obudzilam sie z silnym bólem musiałam wziac w nocy tabletke i znowu zaczyna mnie kasszel meczyc:-:)-:)-:)no:

wiec my sylwestra spedzimy w NOT hi hi
zrobie cos dobrego do jedzonka bo tesciowa nasmazyla wszystko a my tego nie mozemy jesc
dziisaj mam jeszcze wizyte u okulisty po tym wypadku zobaczymy co mi powie bo widze n alewe oko przez mgłę:-(
 
reklama
Witam się z rana:-):-)
Jakoś się średnio wyspałam, mam nadzieję że w szale przygotowań uda mi się odpocząć przed sylwestrem. Jeszcze nie dawno miał to być sylwester na 4-6 osób, a teraz może się okazać że będzie nas 10. Tylko najgorsze jest to że nie mam tyle miejsc do siedzenia;-) No i na 37m2 10 osób to wychodzi na głowę tylko jakieś 4m2:-):-):-) Ale wierzę że będzie dobrze.
Witaj Kasia&Kubuś:-):-) Zaglądaj do nas częściej;-)
Mój małż z rana pojechał na wieś, bo zapomniał zostawić klucza od piwnicy i obawiał się że jego siostra nie poradzi sobie z rozpaleniem w piecu.;-);-)
A ja sobie wczoraj humor poprawiłam, wrzuciłam na nk zdjęcie maleństwa:-)
I na prawdę nie spodziewałam się tylu miłych wiadomości:-):-) Może dlatego że znajomi byli w gruncie rzeczy zaskoczeni, bo nikt nie wiedział:-)

Hej dziewczyny :-D
Ja dzisiaj chyba już za bardzo tutaj zaglądać nie będę bo mam trochę do zrobienia. Więc życzę wszystkim i każdej z osobna żeby nowy rok był lepszy od tego co już za nami, żeby maleństwa rozwijały się zdrowo i oszczędzały mamusie jak już się pojawią na świecie :tak:

zdec - wesoło będziesz miała dzisiaj :-D
Co do umieszczania zdjęć na nk to ja to zrobiłam po świętach i też wszyscy zaskoczeni :blink: i miło się czyta pozytywne komentarze.
 
Magda, chodzi o odliczenie kosztów odsetek przez cały okres kredytowania, tylko dotyczyło to sytuacji w 2005 roku. Musiałabyś popytać w US czy nadal obowiązuje na tych samych zasadach. Z tego co wiem coś się pozmieniało ale nie zagłębiałam się w temat. Rozlicza się to w rocznym zeznaniu.

Co do tej ulgi odsetkowej to juz jej nie ma, dotyczyła tylko umów kredytowych zawartych do końca 2006 roku. Teraz już nie ma wogóle ulg jeżeli chodzi o zakup czy remont mieszkania.

Miłego dnia:-)
ooo, jestem zaskoczona :-) padło pytanie a tu juz wszystko wiadomo, nie musze juz wydzwaniac i pytać się, dzięki dziewczyny za informacje, jesteście super:tak:

ja sie rozchorowałam gardło mnie strasznie boli wczoraj nie mogłam mówic w nocy dziisaj tez obudzilam sie z silnym bólem musiałam wziac w nocy tabletke i znowu zaczyna mnie kasszel meczyc:-:)-:)-:)no:
no to jesteśmy razem z tym bólem gardła;-), a co zarzywasz ja biore te tabsy Isla z ekstraktem z czarnej porzeczki i kupiłam znów syrop prenalem i pije herbate z lipy

my na sylwestra nie wybieramy się nigdzie, bedziemy siedziec w domu przed telewizorem a dzis zamówiliśmy ślub na 06.02.2010, teraz sie martwie czy zdąże wszystko załatwić obrączki, ubranie, restauracja...:szok::-D

witam nową czerwcową mamusie
 
\Dziewczyny ja tez uciekam wiec zyczę Wam Spokojneo wieczoru duzo miłości zdrowia W Nadchodzącym Nowym Roku pociechy z naszych maluszków które rosną u nas w brzuszkach a kiedy juz beda na świecie zeby dawaly dużo radosci a nie trosk
tego wam życze UDANEGO SYLWESTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dzieńdoberek!
skorpioniczka-no ja niestety też dziś do pracy do 14 ale sylwester dopiero na 21 więc dam rade się przyszykować tym bardziej że idziemy do knajpy i wszystko będzie gotowe.Co do wyglądu to przeglądam się w lustrze i jestem bardzo zadowolona całkiem dobrze wyglądam:-)Nie schodząc oczywiście wzrokiem na uda i pupe bo tam celulit się trochę zadomowił ale po porodzie też sobie obiecałam że szybko dojde do formy:tak:
Witam nową czerwcóweczke!
 
Dzien dobry dziewczynki dawno do was nie zaglądałam bo jakos czasu mi brak i wogóle ciagle mnie jakieś chorubsko dopada:(

korzystajac z okazji chciałam Wam złożyc najserdeczniejsze życzenia na nowy rok oby był lepszy od mijającego i obfitował w wiele radosnych chwil

powiedzcie mi czy czujecie juz ruchy swoich pociech bo ja dzis zaczełam 17tc i nic nie czuje na razie:(((((((
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek:-D

super, ze mamy juz wrześnioweczki co oznacza juz my juz coraz bliżej:-D:-D, dopiero co zaczynałysmy a tu juz czas na badania połowkowe:-D
 
reklama
Tak ten czas strasznie szybko leci:-) Jesteśmy coaz bliżej;-)
Uciekam do kuchni, pomimo tego że jestem kulinarne beztalencie, mam zamiar stworzyć 6 dań, w tym 3 sałatki:-):-):-)
Nie wiem jak to zrobię, ale wiem że czas jechać na zakupy spożywcze, bo trzeba to z czegoś zrobić;-)
 
Do góry