reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

I dotrały w końcu sweterki te cieplejsze, bodajże z tych aukcji które kasiulka pokazywała. Są świetne, bo taaaakie cieplutkie. :-)I teraz się zastanawiam nad kupnem pod nie legginsów, tylko chciałabym takie grube, a nie wiem czy 80DEN nie będą za cienkie ana te mrozy które nas dopadły.
Czy ktoś chodzi w takich legginsach pod swetrem?
 
reklama
Witam was dziewczyny,

Od razu przepraszam że nie pisałam wcześniej i kajam głowę popiołem:zawstydzona/y:
Ale po wczorajszej wizycie pojechaliśmy od razu do rodziców (dokładnie mojej mamy), a tam nie mam internetu:-:)-:)-( A swoją drogą jazda wczoraj przez Wrocław w godzinach szczytu to była istna tragedia:shocked2:
Ale wracając do tematu to u mnie sytuacja nadal podobna.
Niunia jest coraz większa, trochę nadrobiła i termin mi się przesunął na 25.06 ale pewnie będzie się przesuwał tak jeszcze wiele razy. Lekarz nam pokazywał nózki, główkę, przyzierność karkową mierzył, ponoć jest ok 1,7mm. Pokazywał nam nawet jak próbuje kopać w łożysko i wyglądało to jak taka rybka próbująca odpłynąć. Ale "niestety" nadal jest krwiak, tylko na szczeście jest 2xmniejszy niż ostatnio, już tylko 1cmx0,5cm. Dlatego też zostaję na zwolnieniu i będę leniuchować do 16/01/2010:-)
Ewelinka wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia:-):-):-)
Helfi a Tobie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-):-)
Ile tu dzisiaj przyjemnych i fajnych okazji:-)

A tak swoją drogą to pytałam się lekarza jak to jest z określaniem płci, bo oczywiście też jestem bardzo ciekawa co tam w brzuszku noszę i powiedział mi że nie jest możliwe określić płeć na tak wczesnym etapie ciąży, bo mosznę można łatwo pomylić z wargami sromowymi, bo wszystko jest jeszcze w trakcie wykształcania. Więc nie wiem jak wy już wiecie.....


No długo czekalyśmy na wiadomości od Ciebie:szok:ale na takie wiadomości warto czekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-DGratuluję kochana:tak::-)Cieszę się razem z Tobą. No właśnie jeśli o płeć chodzi, to mi ginka mówiła to samo, że teraz wcale nie sprawdza, bo bardzo łatwo jest pomylić:eek::sorry:
 
Życzę wszystkim mniłego weekendu.
Mam nadzieje żę uda mi się do was zajrzeć w niedzielę, bo w weekend mam szkołę:-(
Pozdrawiam cieplutko wszystkich.
 
Ale wracając do tematu to u mnie sytuacja nadal podobna.
Niunia jest coraz większa, trochę nadrobiła i termin mi się przesunął na 25.06 ale pewnie będzie się przesuwał tak jeszcze wiele razy. Lekarz nam pokazywał nózki, główkę, przyzierność karkową mierzył, ponoć jest ok 1,7mm. Pokazywał nam nawet jak próbuje kopać w łożysko i wyglądało to jak taka rybka próbująca odpłynąć. Ale "niestety" nadal jest krwiak, tylko na szczeście jest 2xmniejszy niż ostatnio, już tylko 1cmx0,5cm. Dlatego też zostaję na zwolnieniu i będę leniuchować do 16/01/2010:-)

nie przejmuj się krwiakiem - wchłonie się ładnie na pewno - maluch jest już duży i silny:tak:
ja też swoje przeleżałam z krwiakiem / 4tyg/, a ostatnio już było wszystko OK - więc trzymam kciuki za Twoją następną wizytę już bez krwiaka:happy:
 
reklama
Cześć dziewczynki!
My mieliśmy wyjątkowo długi dzień- najpierw praca, później jasełka u Piotrusia w przedszkolu , na końcu zakupy- nareszcie kupilismy ciepłe buty dla Piotrusia. Opłatek w przedszkolu był super, tylko nasz "artysta" na pięć minut przed wejściem na estradę zasnął na ławce i o mało nie przewrócił dwóch koleżanek :-D, później pospał chwilę u pani na kolanach, a na samym występie był obrócony pupą do publiczności, bo oglądał dzieci przebrane za aniołki :-D No ma chłopak predyspozycje do aktorstwa- nie ma co :rofl2:

Ewelinka- dużo dużo szczęścia i milości na nowej drodze życia życzę! Samych słonecznych dni w domu, poza domem i w sercu :-)
Koriander- miłego lotu jutro! Zamelduj sie jak będziesz w Toruniu.
askut, dorotka28de- jak dobrze, że wizyty udane i maluszki zdrowiutkie,tak miło sie czyta takie posty :-)
hefi- to dzisiaj masz urodziny? Wszystkiego najlepszego Kochana- radości, uśmiechu i ślicznej i zdrowej kruszynki w czerwcu!
zdec NARESZCIE! strachu nam napędziłaś... Dobrze, że z maluszkiem jest wszystko ok, krwiaczek też się ładnie wchłania- cieszę się z Tobą :-)Odpoczywaj ładnie dalej, a następnym razem już wcale go nie będzie... Mój lekarz też powiedział, że za wcześnie na stwierdzenie płci, ale może to zależy też od sprzętu., a on nie ma najlepszego...

Trzymajcie się, zaraz idę się wygrzać do wanny- uwielbiam to :-)
 
Do góry