reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Właśnie wróciłam od lekarza.
Wszystko dobrze:-):-):-)
maluszek ma prawie 8 cm,
NT= 0,9 mm
widziałam nuszki, rączki, stupki
słyszałam bijące serduszko
Wzięłam zwolnienie do 15 stycznia- jak mi się spodoba leniuchowanie to chyba do końca pociągnę

Ewelinka- wszystkiego naj na nowej drodze życia :-)


Gratuluję:-)
 
reklama
Właśnie wróciłam od lekarza.
Wszystko dobrze:-):-):-)
maluszek ma prawie 8 cm,
NT= 0,9 mm
widziałam nuszki, rączki, stupki
słyszałam bijące serduszko
Wzięłam zwolnienie do 15 stycznia- jak mi się spodoba leniuchowanie to chyba do końca pociągnę

Ewelinka- wszystkiego naj na nowej drodze życia :-)


I ja sie ponownie witam:-)

Dorotka - Wspaniałe wiadomości:-) gratuluje:tak:

Ewelina i ja również życzę szczęścia na nowej drodze życia:-)
 
Witam dziewczyny

Dziś miałam wizytę usg i wszytsko jest w jak najlepszym porządku. Maluch ma 12 cm i waży 162g. płci nie udało się podejrzeć bo leżał sobie na brzuszku i miał nóżki podkurczone. Nawet nie wiecie jak się cieszę. ja też od kilku dni już "schizowałam", mąż miał mnie dosyć, no, ale teraz już sobie pwoiedziałam, że żadanych głupich mysli. wszytsko jest dobrze:). Mam tylko trochę za mało żelaza i muszę pobrać tabletki, ale lekarz mówi, że dziecko wyciąga to wszytsko.

w sumie przytyłam 4 kilo,widać to tylko na brzuszku.

pozdrawiam i życzę wszytskim samych dobrych wieści.



gratuleuję:-)

wróciłam z pracy i smaże naleśniczki:-) czy to smażenie musi tak długo trawć?:-):-):-)
 
EWELINKA - wszystkiego najlepszego na nowej drodze :-)

Rewelacyjnie się czyta takie dobre wiadomości z wizyt... jeszcze tylko Lena i Zdec siedzą cicho :-( ja na swoje podglądanie muszę poczekać do poniedziałku...

Dzisiaj pojechałam na wigilię pracową / a siedzę już od listopada na zwolnieniu/. Tak mi zmarzły stopy w cienkich kozaczkach przy -11 stopniach, że czym prędzej pobiegłam do sklepu kupić sobie porządnie ocieplane butki. :tak: Teraz to mogę biegać z piesem na spacery i mrozy mi niestraszne;-) Nie ma co - trzeba o siebie i o maleństwo dbać!!!



 
Tak mi zmarzły stopy w cienkich kozaczkach przy -11 stopniach, że czym prędzej pobiegłam do sklepu kupić sobie porządnie ocieplane butki. :tak: Teraz to mogę biegać z piesem na spacery i mrozy mi niestraszne;-) Nie ma co - trzeba o siebie i o maleństwo dbać!!!
Tez wczoraj poczynilam taki zakup :)
 

czytałam o tym, aż dziwne że przy takim wysiłku fizycznym z dzieckiem wszystko było ok.

Dzieńdoberek!
właśnie zajadam śniadanko a po śniadanku powoli biore się za szykowanie ślub o 15 30 więc jak zaczne się stroić to wcale nie tak dużo czasu a jeszcze swoje dziewczyny musze przygotować do wyjścia i oczywiście mój pewnie też będzie potrzebował pomocy jak to facet:tak:Pewnie dziś niebęde zaglądać zbyt często ale postaram się już po ślubie i przyjęciu zajrzeć

WSZYSTKIEGO NAJ NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :-D:-D:-D

Witam dziewczyny

Dziś miałam wizytę usg i wszytsko jest w jak najlepszym porządku. Maluch ma 12 cm i waży 162g. płci nie udało się podejrzeć bo leżał sobie na brzuszku i miał nóżki podkurczone. Nawet nie wiecie jak się cieszę. ja też od kilku dni już "schizowałam", mąż miał mnie dosyć, no, ale teraz już sobie pwoiedziałam, że żadanych głupich mysli. wszytsko jest dobrze:). Mam tylko trochę za mało żelaza i muszę pobrać tabletki, ale lekarz mówi, że dziecko wyciąga to wszytsko.

w sumie przytyłam 4 kilo,widać to tylko na brzuszku.

pozdrawiam i życzę wszytskim samych dobrych wieści.

Właśnie wróciłam od lekarza.
Wszystko dobrze:-):-):-)
maluszek ma prawie 8 cm,
NT= 0,9 mm
widziałam nuszki, rączki, stupki
słyszałam bijące serduszko
Wzięłam zwolnienie do 15 stycznia- jak mi się spodoba leniuchowanie to chyba do końca pociągnę


Super wiadomości dziewczyny :-D gratuluje.

A ja dzisiaj skończyłam wcześniej pracę o godzinkę i mąż po mnie przyjechał :-) i stał przed pracą z bukietem kwiatów i torebką prezentową wypełnioną po brzegi rafaello (mogę je jeść tonami :-D) normalnie byłam w szoku chociaż wiedziałam że pamięta o moich urodzinach ale jakoś się nie spodziewałam (tzn wypadło mi z głowy bo wczoraj w pracy załoga z szefową zrobiły mi prezent - dostałam książkę "ciężarówką przez 9 miesięcy" i taką skrzyneczkę na klucze i jakoś dzisia nie spodziewałam się jako takich prezentów bo myślałam już o weekendzie :-D:-D:-D ). Humor mi się od razu poprawił.
 
askut, dorotka - super wiadomości, gratulacje serdeczne:tak:

hefi - wszystkiego najlepszego, samych usmiechów:tak:

Wybrałam się dzisiaj na zakupy świateczne z moją rodziną, miało być szybko, tanio i do domu. Zrobiło się z tego ponad 3 godziny. Wróciłam tak umęczona, zmarznięta, głodna... Ledwo usiadłam, zrobiłam sobie gorącej herbatki a tu telefon, że jakaś awaria i tramwaje nie jeżdżą i mam przyjechać po mojego chłopaka bo stoi i marznie.
Ja chcę już wiosnę....
 
reklama
Do góry