reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej :-)
A ja dziś mam dobre wieści:) Od godz.13 dzisiaj czulam pierwsze ruchy dzidzi! Do 15 dawała znać o sobie i sie kręciła, ze az w szoku bylam ze na pierwsze ruchy było ich tak duzo :tak: No a teraz chyba dzidzia śpi bo spokój i brzuch nie "lata" :-D Cudowne uczucie!!! :happy:
 
DZiewczyny czy Wy jeszcze czasem odczuwacie bóle podbrzusza- takie jak przed miesiączką? Ja miałam z tym spokój przez ostatnie tygodnie, a od wczoraj znów pobolewa. Czy w II trymestrze nie powinny już one przejść?

Wiecie co? ja się coraz bardziej martwię:no:
Brzuch mnie boli cały dzień. Nie mocno, ale jestem taka rozbita i obolała-zupełnie jak przed okresem...Policzyłam, że wypada teraz termin miesiączki więc może to rzeczywiście dlatego... Chyba gdyby cos się działo, to byłoby jakieś plamienie, prawda?
Panikara jestem, ale po poprzednim poronieniu zrobiłam się ostrożna..aż za bardzo...
 
gniesha - weź sobie nospe zwykłą, albo nawet forte, łyknij trochę magnezu i poleżakuj troszkę - zrób sobie ze dwa dni luzu i na pewno przejdzie :tak:
każdą z nas od czasu do czasu pobolewa...
 
Cześć wszystkim!
Podczytuję nasze forum już od jakiegoś czasu jako cichociemna i wreszcie postanowiłam się ujawnić i wszystkich serdecznie przywitać :)
Mam nadzieje, że udało mi się wkleić suwaczek - mój termin w zależności od USG 08 lub 12 czerwca, wiec już mniej niż pół roku zostało...mam szczera nadzieje, że nie będzie już złych wiadomości, bo jako mama majowego aniołka baaardzo je przeżywam.

kpi23 - album prześliczny :)

my choinki jeszcze nie mamy, nie chcemy jej kupować za szybko, bo mamy 7-miesięcznego szczeniaka, który chętnie się z nią zabawi ;)

buuu - nie widać suwaczka w sygnaturze :(

Witaj na forum :-)
 
hej dziewczyny ja własnie wrócilam starsznie zimno u nas:-:)-:)szok: brrrr
jest teraz -8 a nocy pewnie bedzie wiecej nie nawidze mrozu

witam nową czerwcóweczke:tak::-D

a co z Lena? cos sie nie odzywa:-(
 
reklama
Do góry