reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie wieczornie :-) U nas też bialutko, aż się denerwowałam jak sobie poradzę z prowadzeniem auta w mieście, ale nie było tak źle, w każdym razie wychodzi na to, że lepiej niż w Gdańsku...Coraz bliżej święta- jutro Piotrek ma wigilię w przedszkolu, będę płakać jak bóbr jak go zobaczę w przedstawieniu- to pewne :-D:-D

zdec- 5 stron pracy to i tak już bardzo dużo- jesteś wielka! Ja bym nie skleiła teraz sensownie trzech zdań :confused2: A jak wizyta? Melduj się szybciutko...
ewelinka307- no to juto macie wyjątkowy dzień! Niech będzie piękny, niezapomniany i pełen wzruszeń!
paulka82-zdrówka dla Patryczka!
Klementinka- stopki przecudne :-)
gosiagro- wierzę mocno, że wyniki męża będą dobre- trzymam za to kciuki. Zasłużyliście wreszcie na trochę spokoju i stuprocentowej radości oczekiwania na maluszka!
kpi23- książeczka super, życzę, żebyś miała więcej wytrwałości niż ja przy uzupełnianiu jej, książeczka Piotrusia jest uzupełniona do pierwszego miesiąca życia :zawstydzona/y:
athena- u mnie też wszyscy sie dziwią, że jeszcze pracuję, codziennie ktoś mnie pyta właściwie czemu? Bo lubię, a jak :-D
sealet- witaj, zapraszamy do pisania! :-)
elizka21- gratuluję pierwszych ruchów
Gosia***- ja też zrobiłam sobie dzisiaj spacer w trakcie pracy po prezent dla męża i tak zmarzłam, że kupiłam sobie tylko czapkę na drogę powrotną, bo nie miałam:-D A od męża dostałaś już prezent świąteczny? Pochwal się...


Na razie się żegnam, idę się wygrzać w wannie, zajrzę jeszcze później...
 
reklama
my tez bylismy dzisiaj na zakupach i chcialam sobie kupic jakis płaszczyk ale nic ciekawego nie bylo kupilismysobie kierownice z pedałmi i juz nie moge sie doczekac az maz zainstaluje ja i bede mogła jedzic hi hi
jak dzieci:tak::tak::tak:


ja taką kierownice kupi.lam mężowi pod choinkę:-) i córka nie może sie doczekac kiedy będzie mogła jeździć:-):-):-)
 
ja taką kierownice kupi.lam mężowi pod choinkę:-) i córka nie może sie doczekac kiedy będzie mogła jeździć:-):-):-)
juz przejechalam sie ale nic specjalnego hi hi jakos nie wprawiona jestem hi hi ale widze ze męzowi sie podoba i juz mu lepiej idzie:tak::tak::tak:


ja zmykam spac dziewczyny jestem strasznie zmeczona dzisiaj mam nadzieje ze jak jutro zajrze to beda jakies wiesci od Lenki
buziaczki
 
Ja też juz mówie dobranoc:-) na mnie już czas i pora :-) łóżeczko wzywa :-) no może jeszcze przez przypadek zajrzę ;-)


Zdec też chyba miała dzisiaj wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Patryk już śpi, teraz czekam na męża jak wróci z pracy
jestem padnięta, ale jeszcze zajrzałam,żeby zobaczyć co u dziewczyn po wizytach, ale widzę,ze na razie cisza
mówię już dobranoc, samych fajnych snów Wam życzę :-)
 
reklama
sealet witam na forum :-)

Ja już po wizycie, na szczęście wszystko super, dzidziuś zdrowy i rozwija się prawidłowo :-)

kpi23 super ten Twój album, sama jakieś dwa tygodnie temu kupiłam podobny tylko, że od narodzin prowadzony, dodaje kilka fotek:
 

Załączniki

  • PC170046.JPG
    PC170046.JPG
    39,6 KB · Wyświetleń: 30
  • PC170047.JPG
    PC170047.JPG
    38,4 KB · Wyświetleń: 16
  • PC170048.JPG
    PC170048.JPG
    28,7 KB · Wyświetleń: 29
  • PC170049.JPG
    PC170049.JPG
    32,1 KB · Wyświetleń: 28
Do góry