reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

U nas będzie sztuczna choinka, co roku zbieramy się do kupna żywej ale jakoś niema czasu :-) Wciąż nie wysłałam kartek z życzeniami, gdzie ja mam głowę :-D
Niedługo zacznie się u mnie pieczenie ciast i robienie sałatek ale ciężko to widzę z tym moim leniem gigantem :-D

Dziewczyny nie czytajcie lipcówek ani sierpniówek tam teraz może być więcej smutnych wiadomości :-( Lepiej czytać grudniowe i styczniowe wieści :-)
 
reklama
sytuacja z Patrykiem chyba opanowana, od dwóch godzin nie wymiotuje(odpukać), a nawet idzie ku lepszemu bo spytał czy może jajko z niespodzianką z kalendarza adwentowego:-):-D
ja w czasie jak spał wstawiłam bigos i zaraz zacznę robić farsze do krokietów, wiecie co jak mały jest ze mną w domu to jakoś mam większy zapał do pracy niż jak jestem sama:-D:-D

zdec-trzymam kciuki
sealet- witamy wśród Nas
 
no to chyba się udało wkleić fotki ...

kupiłam mojemu dzidziusiowi taki album jego/ jej historii od samego początku ... to jest od kiedy się dowiedzieliśmy :-)

jest tam dużo miejsca na zdjęcia i wszystkie ważne daty dla nas wszystkich ...
jest słodki a myślę, ze najfajnieszy będzie za kilka lub kilkanaście lat :-)

Ten album jest po prostu boski:-) Gdzie go dorwałaś? Widziałam wiele, ale takiego jeszcze nie... Chętnie sobie taki sprawię...
 
Kpi super ten album, mi cos mama wspominala ze takie istnieja ale tu nic fajnego nie widzialam. Chyba sobie w przyszlym tygodniu sprawie jak bede w toruniu, swietny pomysl, zwlaszcza ze to pierwsza ciaza! :tak:

Athena...no ale kiedy pojdziesz na to zwolnienie?:-p:-p:-p

sealet witaj w gronie, dobrze ze sie coraz wiecej mam ujawnia, trzeba nas kiedys bedzie podliczyc :-D

A ja wracam do pakowania
 
sealet-witamy w naszym gronie!
zdec-powodzonka i jak wrócisz to zdaj odrazu relacje:tak:
Unas co roku jest żywa choinka więc i w tym pewnie też.Mam nadzieje że mój kupi też do tego mniejszą w tym roku jemiołe bo ostatnio choinka się zmieściła a jemioła z ledwością:laugh2:
 
Ja mam to samo jak mój mąż jest w domu :-) Chyba nie chcemy żeby nasi panowie widzieli jak się lenimy :-D

A ja wolę pracować jak jestem w domu sama. Może dlatego że mój mąż to marinejro:) więc jak jest w domku, to wolę spędzać czas z nim niz siedzieć przy garach. Nic mi wtedy nie idzie z prac domowych. Wraca 23 grudnia, więc może zdążę coś porobić:)
 
reklama
gniesha, koriander - kupiłam go u mnie w AUCHAN ... , 26,99 pln, są jeszcze różowe ale pomyślałam, że skoro nie znam płci ... to niebieski będzie bardziej uniwesalny ...
dziewczyny - gdybyście nie znalazły u siebie a będzie sie Wam nadal podobał właśnie ten - dajcie znać to Wam kupię i wyślę pocztą!

Kasiulka1980 - dlatego ja nie wchodzę, już dość nasmuciłyśmy się tutaj ;(
 
Do góry