reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
To u mnie jest -12 juz... :-|


najbardziej mnie martwi bo jutro mam pare spraw na mieście do załatwienia i nie uśmiecha misie w taki mróz chodzic a jeszcze mam zajecia na uczelni:-:)-:)-(

zmykam na filmik i odpoczac troszke zajrze wieczorkiem zobaczyc czy Lena sie odezwała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale sobie pospałam, aż mi głupio. Wczoraj spałam w ciągu dnia 4 godziny dziś też, krócej ale jednak a obowiązki domowe. Z dnia na dzień zbierają mi się coraz większe zaległości :-( :-(


Dzisiaj też naszła mnie pewna refleksja, trochę późno ale no cóż. Postanowiliśmy dziadkom powiedzieć o prawnuku przy choince i teraz się zastanawiam czy po pierwszej radości nie skończy się kolacja fochem kiedy sobie uświadomią że dowiedzieli się praktycznie ostatni ach.


Była któraś z Was na nocnych zakupach w Auchanie?? Warto iść??
 
I ja się wkońcu witam, dotarłam wkońcu do domu, a powiem że przez ten śnieg to wcale nie bylo łatwe. trasa którą pokonuje normalnie w 15 min dzisiaj zajęła nam prawie 1,5 godziny:tak: Gdańsk przez te opady śniegu zakorkowany, ale wkońcu biały;-) i mi to pasuje. Teraz mi się obiadek odgrzewa, sp[ieszyłam się na forum by sprawdzić wieści od Leny a tu cisza...

Witam nową koleżankę:-)
 
Ja tekże zaglądam tu w poszukiwaniu wiadomości od Leny i nic:no:

Byłam dziś z mężem na zakupach. To znaczy on był podpisać nową umowę w Play a ja chciałam mu "gwiazdora" kupić. I kurcze nic nie znalazłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale za to kupiłam synkowi brata jeździk na roczek:tak::-)I dostałam prezent od męża:tak::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tekże zaglądam tu w poszukiwaniu wiadomości od Leny i nic:no:

Byłam dziś z mężem na zakupach. To znaczy on był podpisać nową umowę w Play a ja chciałam mu "gwiazdora" kupić. I kurcze nic nie znalazłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ale za to kupiłam synkowi braka jeździk na roczek:tak::-)I dostałam prezent od męża:tak::-D
my tez bylismy dzisiaj na zakupach i chcialam sobie kupic jakis płaszczyk ale nic ciekawego nie bylo kupilismysobie kierownice z pedałmi i juz nie moge sie doczekac az maz zainstaluje ja i bede mogła jedzic hi hi
jak dzieci:tak::tak::tak:
 
Do góry