reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam was i ja :tak:
Ja juz choinke mam:-p,własnie wrocilam z dworu z dziećmi jest unas minus 10stopni ja wytrzymałam na dworzu pół godziny a ich musialam brac silą do domu teraz mała spi mam spokój a ŚNIEG SYPIE AZ NIC NIE WIDAĆ
A jak przygotowania do świat?????????? :sorry:
Ja juz prezenty praktycznie mam jak zwykle beda pakowane na ostatnia chwile :cool:
Bigosik zrobiłam i gołabeczki a jeszcze tyle prze demną heh :crazy:


A CO DO ŻYWEJ CHOINKI NA MOIM ZADUPIU 20ZŁ A JEDNAK SA JAKIES ZALETY MIESZKANIA NA ........
Aha i wiecie co kupiłam sobie sukienke ale wyglądam wniej tak okropnie ze znow niemam co ubrac na wigilie dzieci i maz ubrani a ja jak zwykle jakis problem
Jak jestem w ciazy to nic mi nie pasi ale dlugo nie trzeba mnie namawiac zebym kupila sobie cos jeszcze raz :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
no to chyba się udało wkleić fotki ...

kupiłam mojemu dzidziusiowi taki album jego/ jej historii od samego początku ... to jest od kiedy się dowiedzieliśmy :-)

jest tam dużo miejsca na zdjęcia i wszystkie ważne daty dla nas wszystkich ...
jest słodki a myślę, ze najfajnieszy będzie za kilka lub kilkanaście lat :-)
 

Załączniki

  • k1.jpg
    k1.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 28
  • k2.jpg
    k2.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 27
  • k3.jpg
    k3.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 25
  • k4.jpg
    k4.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 29
  • k5.jpg
    k5.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 27
no to chyba się udało wkleić fotki ...

kupiłam mojemu dzidziusiowi taki album jego/ jej historii od samego początku ... to jest od kiedy się dowiedzieliśmy :-)

jest tam dużo miejsca na zdjęcia i wszystkie ważne daty dla nas wszystkich ...
jest słodki a myślę, ze najfajnieszy będzie za kilka lub kilkanaście lat :-)
kpi super rzecz
chyba musze kupic mojemu Maluchowi i Chrzesnicy
 
Cześć wszystkim!
Podczytuję nasze forum już od jakiegoś czasu jako cichociemna i wreszcie postanowiłam się ujawnić i wszystkich serdecznie przywitać :)
Mam nadzieje, że udało mi się wkleić suwaczek - mój termin w zależności od USG 08 lub 12 czerwca, wiec już mniej niż pół roku zostało...mam szczera nadzieje, że nie będzie już złych wiadomości, bo jako mama majowego aniołka baaardzo je przeżywam.

kpi23 - album prześliczny :)

my choinki jeszcze nie mamy, nie chcemy jej kupować za szybko, bo mamy 7-miesięcznego szczeniaka, który chętnie się z nią zabawi ;)

buuu - nie widać suwaczka w sygnaturze :(
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim!
Podczytuję nasze forum już od jakiegoś czasu jako cichociemna i wreszcie postanowiłam się ujawnić i wszystkich serdecznie przywitać :)
Mam nadzieje, że udało mi się wkleić suwaczek - mój termin w zależności od USG 08 lub 12 czerwca, wiec już mniej niż pół roku zostało...mam szczera nadzieje, że nie będzie już złych wiadomości, bo jako mama majowego aniołka baaardzo je przeżywam.

kpi23 - album prześliczny :)

my choinki jeszcze nie mamy, nie chcemy jej kupować za szybko, bo mamy 7-miesięcznego szczeniaka, który chętnie się z nią zabawi ;)


Witam Cię :tak:
My właśnie wczorej wstawilismy zamek w pokoju bo naszemu pieskowi sie choinka niezbyt podoba moze dlatego ze sztuczna:crazy::sorry:
Ja choinke ubrałam a pod nasza nieobecnośc choinka zostala przewrócona i rozebrana:wściekła/y:
 
znam ten ból - my już od dawna mamy zamykany pokój :tak:
zobaczymy jak to będzie , kiedy się przeprowadzimy do nowego mieszkania (luty/marzec):eek: dopiero będzie się działo, bo tam duży pokój i kuchnia nie mają drzwi...
 
klementinka - dzięki, mi się tak podoba, że cały czas siedzę i się na niego gapię ... chyba zaraz zacznę wypisywać to co wiem :-)

zdec - wracaj szybko i pisz!

sealet - też dzięki, a my witamy na forum :-), próbuj z suwaczkiem, na pewno się uda!

choinka - u nas już kupiona czeka na tarasie ... ciągnie, żeby ją ubrać!
 
reklama
no to chyba się udało wkleić fotki ...

kupiłam mojemu dzidziusiowi taki album jego/ jej historii od samego początku ... to jest od kiedy się dowiedzieliśmy :-)

jest tam dużo miejsca na zdjęcia i wszystkie ważne daty dla nas wszystkich ...
jest słodki a myślę, ze najfajnieszy będzie za kilka lub kilkanaście lat :-)
My coś takiego kupiliśmy naszemu synowi jak sie urodził nawet o nim zapomniał ale jak dowiedział sie o rodzeństwie i przy okazji przeprowadzki sobie przypomniał wiecie jaka była radocha z oglądania i czytania tego co nawypisywałam?czysta frajda
 
Do góry