reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
staram się myśleć pozytywnie...już nawet pozwalam sobie na małe marzenia:)
Ponieważ także poprzestawiały mi się godziy snu przez to leżenie to nie mogę zasnać do 2 w nocy więc mam sporo czasu na myślenie...i marzę czasem jak to będzie...:) ale tak nieśmiało na razie marzę bo straaasznie boję się tego genetycznego usg:((

agakomo migdały już nigdy w życiuuu!!Wyczytałam, że pomagają na mdłości więc kiedyś spróbowałam....maaatkoooo...myślałąm, ż umrę!!! takiego bólu żoładka dostałam, że nie wiedziałam co mam robić bo nie mogłam się nawet ruszyć
!!!koszmarrr.....do dzisiaj jak je widzę to dostaję gęsiej skórki-leżą napoczętę i czekają chyba na to aż je wyrzucę do śmietnika! wstręt mam do nich przez to- a kiedyś lubiłam:(
 
Migdały to był mój ratunek na zgagę:-) Nosiałam je zawsze przy sobie w torebce, żeby w razie czego do nich sięgnąć.:-) W pierwszej ciąży mdłości mnie nie męczyły, tylko zgaga, więc mam nadzieję że tym razem skoro miałam mdłości to zgaga mi odpuści:-D
 
Witam. Ja tez znalazłam fajne ciuchy na allegro. np; jeansy z pasem za 49 zł i 0zł za przesyłkę. Polecam , bo ten sprzedający ma rożne fajne ciuchy ciążowe, i jak sie weźmie kilka to i tak wysyłka gratis.Zaraz poszukam nicka.
 
Ale tempo pisania to Wy macie niesamowite.:tak::-);-)
Idę do łózka,jeszcze tylko Ewke wykapie i spać położę,
Pewnie jak włączę rano kompa to namalujecie jeszcze ze 20 stron:tak::-D:tak:
miłej nocki:-)
 
no odpukać nie krwawię już 2 tygodnie....:))a tak to co kilka dni miałam krwawienia.
No oby się wchłonął....bo naprawdę chyba więcej już nie dam rady zrobić niż robię i załamię się jak się okaże, że mimo tego wszystkiego tek krwiak dalej jest!

Agnieszka na pewno bedzie dobrze
nie krwawisz, prawie zeszla stara krew wiec dlaczego mialoby byc zle?
wszystko przemawia pozytywnie
u mnie znalazl dzisiaj maly slad po krwiaczku ale powiedzial ze wszystko jest w porzadku (od krwawienia minal mi tydzien)
 
zaznaczasz plusiki przy każdym z postów który chcesz zacytować :-)

hehehe, człowiek się uczy całe życie - tego to nie wiedziałam :-D

A ja już po wizycie!! :-D:-D:-D:-D
Widzeliśmy naszego krasnala i słyszeliśmy bicie serducha. Maluch ma 4,1cm i jestem w 11tygodniu i 2 dniu ciąży i termin na 15.06.2010 (czyli 3 dni wcześniej niż ostatnio :-p)
Kręciło się to nasze maleństwo i non stop coś z rączkami robiło, nawet mamy 1 zdjęcie z rączką - wrzucę później jak mąż zeskanuje. Ogólnie wszystko ok. wyniki też w normie. Wizyta za 4 tygodnie.

Super!! Gratuluję. Moja wizyta za równy tydzień ;-)
 
reklama
Do góry