reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

opinia opinią a życie i zdrowie jest nasze więc dla pewności i spokojnego snu - lepiej co rok!

ja już słyszałam ostatnio, że jestem zbyt ostrożna i "przesadzam" ale ... co tam, chociaż trochę stresów mam mniej :-)
Ja w tym roku miałam robioną cytologię na wiosnę i teraz na ostatniej wizycie też mi robiła. Wcześniej miałam robioną raz na pół roku, ze względu na hormony które brałam. Wszystko to na NFZ.

Co do spodni to ja już od dawna chodzę w ciążowych, ale teraz schudłam i mi z tyłka zjeżdżają ;-) ale i tak je wolę niż zwykłe, bo w zwykłych się czuję taka jakaś obciśnięta.
 
reklama
Zdec a kiedy masz wizyte?
w sumie to takie zaplodnieniowe blizniaki ;-)

Ja mam wizytę w poniedziałek, jeszcze masa czasu:-(

a tak odnośnie spodni ciążowych... mam pytanko do dziewczyn z wrocławia, nie wiecie gdzie można kupić jakieś fajne ciążówki?
Ostatnio byłam w Grunwaldzkiej ale tam tak niebardzo był wybór :eek:

Wiesz co ja też chodziłam i szukałam i wszystkie rozmiary uniwersalne w stylu 38 i 40 brak, zostały tylko 36, ale to jak ja oglądałam i piszę o sklepie H&M. Może przejedź się do Arkad do H&M albo na Bielany tam na pewno coś znajdziesz.
Ja kupiłam spodnie na allegro, od faceta z Wrocławia, więc mogłam sobie pojechać i je zobaczyć;-) Za dwie pary zapłaciłam 220zł, a są nowe z metkami, cena z metek 360zł:tak: Tak więc udało mi się sporo zaoszczędzić:-D
 
na allegro polecam:


pk_store zamawiałam u nich spodnie i spódniczkę dla przyjaciółki i sama tez będę u nich zamawiać , mają rzeczy wygodne i dobrej jakości i cena nie zabija:-)
maja parę negatywów, ale my byłyśmy zadowolone
 
Ostatnia edycja:
Mi zrobił cytologie, nie pytając się kiedy miałam wcześniej i nie informując że w ogóle je robi. Po prostu tylko o kasę pewnie chodziło :-( żałosne ale cóż zrobić.

Dziewczyny uważajcie na kosmetyki. Zrobiłam sobie dziś maseczkę oczyszczającą (już kiedyś ją robiłam, więc sprawdzona) i teraz cała skóra twarzy czerwona, podrażniona normalnie aż się płakać chce :-( Pewnie ma to jakiś związek z ciążą. Ciekawe kiedy mi to zaczerwienienie zejdzie :-( :-( Chciałam tylko ślicznie wyglądać ach :-(
 
weszlam na chwile myslalam ze raz dwa przeczytam co napisalyscie a tu znowu tyle do czytania narazie nie nadrobie zostawiam sobie na pozniej ja dzis znowuzalatana ale wkoncu mam moje 4kolka i bede miec troche wiecej czasu zeby posiedziec przy kompie mam nadzieje ze u was wszystko w porzadku dzisiejsze wizyty ok poczytam pozniej jak wroce do domu pa narka pozdarwiam
 
reklama
Dziewczyny uważajcie na kosmetyki. Zrobiłam sobie dziś maseczkę oczyszczającą (już kiedyś ją robiłam, więc sprawdzona) i teraz cała skóra twarzy czerwona, podrażniona normalnie aż się płakać chce :-( Pewnie ma to jakiś związek z ciążą. Ciekawe kiedy mi to zaczerwienienie zejdzie :-( :-( Chciałam tylko ślicznie wyglądać ach :-(

Kochana żadnych upiększających kosmetyków typu maseczki itp, ja pamiętam jak już w pierwszej ciąży lekarz mnie przed nimi ostrzegał, nie rób nic na własną rękę, lepiej zainwestuj parę groszy i idź do kosmetyczki i oczywiście zaznacz,ze jesteś w ciąży!
 
Do góry