reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Mi zrobił cytologie, nie pytając się kiedy miałam wcześniej i nie informując że w ogóle je robi. Po prostu tylko o kasę pewnie chodziło :-( żałosne ale cóż zrobić.

Dziewczyny uważajcie na kosmetyki. Zrobiłam sobie dziś maseczkę oczyszczającą (już kiedyś ją robiłam, więc sprawdzona) i teraz cała skóra twarzy czerwona, podrażniona normalnie aż się płakać chce :-( Pewnie ma to jakiś związek z ciążą. Ciekawe kiedy mi to zaczerwienienie zejdzie :-( :-( Chciałam tylko ślicznie wyglądać ach :-(
o matko,to mnie wystraszyłaś.własnie miałam isc do łazienki.:szok:cos z twarza zrobic
 
reklama
Kochana żadnych upiększających kosmetyków typu maseczki itp, ja pamiętam jak już w pierwszej ciąży lekarz mnie przed nimi ostrzegał, nie rób nic na własną rękę, lepiej zainwestuj parę groszy i idź do kosmetyczki i oczywiście zaznacz,ze jesteś w ciąży!

No niby człowiek wie, ale jak się już tyle razy jakiś kosmetyk stosowało to czemu nie ach... no nic mam nadzieje że przez noc przejdzie. Idę zagryźć to masłem czekoladowym i bananami :-)
 
jak nawet używacie toników, mleczek itp to sprawdzajcie czy nie macie reakcji uczuleniowej na rękach, po podobno w ciąży skóra tez inaczej reaguje
 
witam wieczornie:)i witam nowe Mamuśki
ja dzisiaj jakiś ciężki dzień mam - ciągle czuję jakby treść żołądka siedziała mi w przełyku:( i jak tak ciągle czytam o Waszym jedzonku to mi smutno bo ja już nie pamiętam kiedy zjadłam coś ze smakiem i w ogóle kiedy miałam na coś smaka...:(
co nie zjem to zaraz zwracam...
A co do leżenia to dalej leżę. Mimo, że od 3 dni nie mam plamienia tylko co najwyżej czasem jakiś mini śladek beżowy w śluzie to traktuję siebie tak, jakby dalej krwiak był...Bo na razie nie wiem czy dalej jest czy go nie ma.
We wtorek idę do ginki po zwolnienie więc może szybko mi zajrzy obejrzeć krwiaka.
neeerwaaaaaa maaammm.......
 
witam wieczornie:)i witam nowe Mamuśki
ja dzisiaj jakiś ciężki dzień mam - ciągle czuję jakby treść żołądka siedziała mi w przełyku:( i jak tak ciągle czytam o Waszym jedzonku to mi smutno bo ja już nie pamiętam kiedy zjadłam coś ze smakiem i w ogóle kiedy miałam na coś smaka...:(
co nie zjem to zaraz zwracam...
A co do leżenia to dalej leżę. Mimo, że od 3 dni nie mam plamienia tylko co najwyżej czasem jakiś mini śladek beżowy w śluzie to traktuję siebie tak, jakby dalej krwiak był...Bo na razie nie wiem czy dalej jest czy go nie ma.
We wtorek idę do ginki po zwolnienie więc może szybko mi zajrzy obejrzeć krwiaka.
neeerwaaaaaa maaammm.......

Na pewno wszystko będzie ok, tym bardziej że już nie krwawisz :-) z pewnością się już wchłoną, a lekarka tylko to potwierdzi :-D
 
no odpukać nie krwawię już 2 tygodnie....:))a tak to co kilka dni miałam krwawienia.
No oby się wchłonął....bo naprawdę chyba więcej już nie dam rady zrobić niż robię i załamię się jak się okaże, że mimo tego wszystkiego tek krwiak dalej jest!
 
witam wieczornie:)i witam nowe Mamuśki
ja dzisiaj jakiś ciężki dzień mam - ciągle czuję jakby treść żołądka siedziała mi w przełyku:( i jak tak ciągle czytam o Waszym jedzonku to mi smutno bo ja już nie pamiętam kiedy zjadłam coś ze smakiem i w ogóle kiedy miałam na coś smaka...:(
co nie zjem to zaraz zwracam...
A co do leżenia to dalej leżę. Mimo, że od 3 dni nie mam plamienia tylko co najwyżej czasem jakiś mini śladek beżowy w śluzie to traktuję siebie tak, jakby dalej krwiak był...Bo na razie nie wiem czy dalej jest czy go nie ma.
We wtorek idę do ginki po zwolnienie więc może szybko mi zajrzy obejrzeć krwiaka.
neeerwaaaaaa maaammm.......
nie denerwuj sie,będzie dobrze,musi być.
co do wymiotów,to na szczeście nie wymiotuję ale wyobrazam sobie co czujesz bo takich mdłosci jak w tej ciąży to jeszcze nigdy nie miałam.masakra.od rana do nocy. spróbuj imbiru ,troszke pomaga,chociaz na chwilę i migdały .
zdrówka:tak:
 
reklama
właśnie miałam telefon od mojej przyjaciółki i w końcu jej dzidziuś w 22tygodniu ciąży postanowił się ujawnić i pokazać,że jest chłopcem :-D:-D no to będzie mały Ziemowit!!!


Agnieszka pamiętaj tylko pozytywne myślenie!!!:-)
 
Do góry