reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja przed chwilką skończyłam robić obiadek, niestety nie zjadłam ani kęsa:( nie mogę jakoś, za to wczoraj wieczorem naszła mnie ochota na kebaba, całego zjadłam ze smakiem, w życiu nie czułam się taka szczęsliwa po zjedzeniu potrawy hehehe
 
reklama
a co do tabletek to jak mnie głowa bolał byłam w aptece i paani magister mówiła ze do końca I trymestru to nie można żadnych bez konsultacji z lekażem
 
Witam dziewczynki:-)
ja dzisiaj wreszcie sobie pojadłam bo nie mam mdłości:tak:
wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia:tak:
miłego wieczoru ;-)
 
witam mamusie no coś mało dzisiaj każda pisze:)
ja tez ide zaraz kąpu kąpu bo jutro mam wizyte i juz chce isc szybciutko spac zeby juz było jutro:-):-)
trzymajcie dziewczyny kciuki wizyte mam 13.30 wiec jak wroce to dam znac:-):-) śpijcie dobrze dobranoc
 
a co do tabletek to jak mnie głowa bolał byłam w aptece i paani magister mówiła ze do końca I trymestru to nie można żadnych bez konsultacji z lekażem

ostatnio bolały mnie krzyże przez kilka dni i pytałam gina o apap w 1 trymestrze, więc jak nie da się wytrzymać bólu to można brać apap lub nospe;-)

Ja mam kolejną wizyte dopiero 26.11 ale byłam już 5.11 i widziałam bijące serducho:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, wkońcu dotarłam po podróży do domu. Zmęczona jestemjak nie wiem co i jak pomysle że jutro mnie czeka pobudka o 5:15 to mi się już nic nie chce. Pociągnę tak chyba do końca roku i od stycznia pójdę na L4. Życzę miłego wieczorku
 
reklama
Do góry