reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja nie śpię:no::-) Mieliśmy dzis mieć spokojny dzień, ale nie wyszło:-p Najpierw pojechaliśmy na pyszne rogale do kuzynki:laugh2:a potem u nas ciągle jacyś goście... Zmęczona jestem jakbym się napracowała ciężko:szok:;-) Do tego synuś znów kaszle:wściekła/y:juz się boję nocy:eek:
 
reklama
Witajcie dziewczyny, właśnie wróciliśmy z wojaży- nie pamiętam tak intensywnych pięciu dni w moim życiu- najpierw w Holandii, po drodze wizyta u wujostwa w Niemczech, a na końcu w moim ukochanym Poznaniu... W Holandii spotkałam się z naszą Koriandel- mówię Wam, jaka to fajna babka! :-)
Teraz niestety martwię się strasznie, bo teraz ja plamię- wczoraj i przedwczoraj odrobinkę, dziś trochę mocniej...Nie pojechałam do szpitala, mam nadzieję, że nic strasznego się nie dzieje, a jutro wepchnę się z wizytą do mojego lekarza... Zaczęłam też rozważać wzięcie zwolnienia- w mojej pracy (szkoła) szaleje epidemia grypy, nawet zamknęli ją na cały tydzień!!! Aż strach tam wracać....
Póki co pozdrawiam Was mocno, a teraz zabieram się za lekturę tych kilku dni... dużo tego...
 
W Holandii spotkałam się z naszą Koriandel- mówię Wam, jaka to fajna babka! :-)
Fajnie ze miałyście okazję się spotkać:tak::tak:

Zapytala mnie dlaczego sie nie zaszczepiłam na te wszystkie gatunki gryp zanim zaszlam w ciaze ,a ja na to ze nigdy sie nie szczepilam i nigdy nie bede ,mam przyjeciela rodziny lekarza i on sam mowi ze szczepionka niekiedy moze wiecej zaszkodzic niz pomóc i on nikogo ze swojej rodziny nie zaszczepi ja tez nie.
A wy co o tym myslicie jestescie zaszczepione ???
Ja się nie szczepiłam i nie zamierzam:no::no:

Oj coś o tym wiem, mój synek urodził się w maju, tłok był w szpitalu nieziemski.
Mnie przyjeli na oddział i więcej nie bo miejsc nie było:szok: i to zamiast na porodówkę to na patologię mnie wsadzili:-D:-D:-D

Wkońcu doczytałam co i jak i pozapominalam:zawstydzona/y:

Natuchna i dalej krwawisz???
Ja czuję się dobrze.Synek nie dokucza,więc mogę posiedzieć na BB:-D
Jeszcze nic nie jadłam,ważyłam się i waga pokazuje 1kg do przodu a jak jest z tym u Was???
Ja wizytę mam w poniedziałek-pewnie usłyszymy wkońcu serduszko,tylko nie wiem czy zdjęcie będę mieć bo moja siorka mówiła że ten gin nie ma drukarki.
 
Cześć wszystkim o poranku!

Ostatnio coś strasznie przycichło na BB:-(
Ja niestety zbieram się do pracy a tak strasznie mi się nie chce że masakra:-:)szok:

Miłego dnia mamuśki życzę;-)
 
Witajcie kochane, mysalam ze sie zaczytam a tu wczoraj cichutko i jesiennie na forum.. mi sie tez nie chcialo zagladac jakos tak szaro :confused2:

Kajdusia dzieki za przemile slowa:-):-), baardzo sie ciesze ze poznalam tak wspaniala forumowiczke :tak:; ale z drugiej strony mnie wystraszylas, nie bagatelizuj zadnego krwawienia :shocked2::shocked2:. Moze rzeczywiscie dobrze troche posiedziec w domku i przeczekac te njagorsze grypowe miesiace? Napisz jak u lekarza

Co do szczepienia na grype to ja absolutnie nie, jak juz wspominalam wczesniej

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, moja dopiero o 21.00 co za absurd, ale na pewno dam znac co i jak

Milego dnia dziewuszki!
 
reklama
Do góry