reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Pewnie to dlatego że jest "pseudo" długi weekend:tak:
Niestety ja dzisiaj jeszcze w pracy dopiero jutro sobie wzięłam urlop;-)
 
reklama
witam...nawet nie czytam co pisalyscie bo ledwo zyje wiedzialam ze ja tez bede chora i wlasnie rano z lozka zejsc nie moglam taki kaszel goraczka i wszystko mnie boli ...mam mnostwo lekow z PL ale na wszystkich pisze ze nie stosowac w ciazy albo ze nie wskazane....
dawajcie wszystkie domowe sposoby wam znane...bede wszystko probowac:confused2::confused2:

maly jeszcze nie wyzdrowial a juz ja nastepna ojjjj chce do lozka ,ale jak to zrobic??
 
ja polecam syrop z cebuli ( na miodzie) mozna do niego rowniez dodac czosnku, ktory dziala jak antybiotyk a nie szkodzi w ciazy.
zdec ma racje, wszystko co z czosnkiem, smierdzi ale co tam lepiej wyzdrowiec
Wiecie tak jak od poczatku ciazy nie moge patrzec na ryby tak wlasnie na sniadanie wtrzasnelam puszke koreczkow anchovis. Mniam. takie byly slone ze nie poczulam ze to rybka :-D
Im mniejsze mdlosci tym wieksze zachcianki :tak:
 
czesc dziewczyny dziisaj mam wizyte i rano zaczelam plamic na brązowo mam nadzieje ze to nic zlego krwi naszczescie nie ma wiec moze to tylko jakis spadek progesteronu :-:)-( wzielam luteinke i modle sie zeby wszystko bylo ok
 
witam...nawet nie czytam co pisalyscie bo ledwo zyje wiedzialam ze ja tez bede chora i wlasnie rano z lozka zejsc nie moglam taki kaszel goraczka i wszystko mnie boli ...mam mnostwo lekow z PL ale na wszystkich pisze ze nie stosowac w ciazy albo ze nie wskazane....
dawajcie wszystkie domowe sposoby wam znane...bede wszystko probowac:confused2::confused2:

maly jeszcze nie wyzdrowial a juz ja nastepna ojjjj chce do lozka ,ale jak to zrobic??

mamo mokołaja- ja byłam chora cały poprzedni tydzeń- koszmar- nawet nie miałam siły wstać z łóżka. Moje sposoby to:
1. syrop z cebuli i czosnku z cukrem i sokiem z cytryny- ochyny ale bardzo pomaga
2. herbata z miodem i cytryną- w ogromnych ilościach
3. inhalacje z amolu- na katar-super sprawa
4. apap- jeśli tylko masz temperaturę- musisz ją zbijać szybciutko
5. leżenie w wyrku w ciepełku

dużo zdrówka
 
czesc dziewczyny dziisaj mam wizyte i rano zaczelam plamic na brązowo mam nadzieje ze to nic zlego krwi naszczescie nie ma wiec moze to tylko jakis spadek progesteronu :-:)-( wzielam luteinke i modle sie zeby wszystko bylo ok
paula na pewno bedzie dobrze, poza tym zaraz zapytasz lekarza o to krwawienie i pewnie zrobi usg, jesli nie ma silnych boli i krew nie jest "zywa" to raczej nic zlego :tak: Ja tez dzis na wizyte, troche sie juz denerwuje, ale bedzie dobrze, co nie? o ktorej idziesz?
 
paula24211 dobrze że dzisiaj masz wizytę będziesz przynajmniej spokojna że wszystko z dzieciątkiem w porządku;-) Trzymaj się;-)
 
reklama
paula na pewno bedzie dobrze, poza tym zaraz zapytasz lekarza o to krwawienie i pewnie zrobi usg, jesli nie ma silnych boli i krew nie jest "zywa" to raczej nic zlego :tak: Ja tez dzis na wizyte, troche sie juz denerwuje, ale bedzie dobrze, co nie? o ktorej idziesz?

Musi byc dobrze:-):-):-) ja mam na 13.30 nie długo jedziemy bo musimy dojechac i moja kuzynke jeszcze odwiedzimy na chwilke a potem zobaczymy nasza kruszynke:-):-):-)
a Ty sie tez nie denerwuj wszystko bedzie napewno ok dam znac jak wroce i Ty tez koniecznie sie odezwij:-):-p
 
Do góry