reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hej dziewczyny ;-) W sumie dzisiaj nie weekend ale wolny dzień :-D
Zauważyłyście żeby puchły wam już palce :eek: Ja musiałam pierścionek przełożyć na inny palec bo już miałam problem z jego zdjęciem, a obrączkę chyba niedługo jak tak dalej pójdzie będę musiała zdjąć :eek: bo już tak ciasno dość się robi...
Dzisiaj dzień lenistwa, wieczorek może spędzimy u znajomych.
Nie wiecie może czy dzisiaj są otwarte jakieś knajpki typu pizzeria itp? bo nie chce mi się obiadu gotować a jako że mój mąż ma dzisiaj imieniny to pomyślałam że wyciągnę go na jakiś obiadek na miasto.
 
reklama
Witam!!!

Ja mam dziś wolne ale tylko z przymusu...to moje przeziębienie rozwaliło mnie wczoraj totalnie....zwolniłam się wcześniej z pracy wczoraj i dziś też zrobiłam sobie wolne...Wczoraj kichałam chyba z 200 razy i bałam się że tym kichaniem zaszkodzę w końcu mojej fasolince kochanej....Także dziś lenistwo w łóżeczku....Naszczęście katar dziś jakby mniejszy....
icon7.gif
 
My wczoraj byliśmy na długich zakupach wieczoram:tak:brzuch mnie bolał i miałam dość jak wróciliśmy:eek: Dziś nie chce mi się obiadu robić:no:więc coś rozmrożę:tak::-D a po obiadku mamy zaproszenia na "Marcińskie rogale" do mojej kuzynki- kucharki:-D:tak::laugh2:alllle sie najem:-p

W dżinsach robi mi się za ciasno:szok:a na takie chudzinki jak ja trudno ciążówki dopasować:eek:bo albo w biodrach strasznie szerokie albo za krótkie:wściekła/y:
 
Witam wszystkich!
Witam!!!

Ja mam dziś wolne ale tylko z przymusu...to moje przeziębienie rozwaliło mnie wczoraj totalnie....zwolniłam się wcześniej z pracy wczoraj i dziś też zrobiłam sobie wolne...Wczoraj kichałam chyba z 200 razy i bałam się że tym kichaniem zaszkodzę w końcu mojej fasolince kochanej....Także dziś lenistwo w łóżeczku....Naszczęście katar dziś jakby mniejszy....
icon7.gif

ja jak byłam ostatnio przeziębiona to łykałam syrop dla kobiet w ciąży *spam*, powiem że bardzo mi pomógł, tyle ze jeden minus to trzeba go zużyć w ciągu 7 dni
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny,

nie odpisuje nic nikomu bo czuje się dzis fatalnie, miałam ciężką noc, niemogłam spać, mąż sie rozchorował a ja obudziłam się z bólem głowy. Jak myślicie czy jest jakaś tabletka, która mogłabym wziąść na ból?
 
Witam Was serdecznie dzisiaj wstałam coś lewa noga :-:)-( zdązyłam rano kilka razy nakrzyczeć na męża az mi go szkoda sie zrobiło ze jestem taka wredna dla niego i go przeprosilam od razu lżej.... od rana znowu mdłości a juz myslalam ze mi przeszły bo 2 tygodnie mnie nie meczyly a tu :szok: powrócily

jutro na kolejen usg juz nie moge sie doczekac az zobacze swoja kruszynke:-):-)
 
witam i ja u mnie tez dzień lenistwa nie chce mi sie obiadu robic myslalam ze moze do rodzicow pojdziemy ale m nie ma ochoty wiec zostajemy i sie byczymy
 
Witajcie dziewczyny,

nie odpisuje nic nikomu bo czuje się dzis fatalnie, miałam ciężką noc, niemogłam spać, mąż sie rozchorował a ja obudziłam się z bólem głowy. Jak myślicie czy jest jakaś tabletka, która mogłabym wziąść na ból?

myśle że możesz wziąść apap, tylko nie nadużywać go
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

nie odpisuje nic nikomu bo czuje się dzis fatalnie, miałam ciężką noc, niemogłam spać, mąż sie rozchorował a ja obudziłam się z bólem głowy. Jak myślicie czy jest jakaś tabletka, która mogłabym wziąść na ból?


Ja czytałam że najbezpieczniejszy dla kobiet w ciąży jest paracetamol!!!!
 
Do góry