reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

skad sie biora te cholerne krwiaki?
stres je robi czy co? naprawde nic nie dzwigam i probuje wypoczywac, wysypiac sie itd. i na nic to!
myslalam ze bede miec zdrowa, bezproblemowa ciaze a tu doopa!:wściekła/y:
inne pracuja, dzwigaja i sie w ogole nie przejmuja a jest wszystko ok a inne musza swoje odcierpiec

myślisz zupełnie tak samo jak ja, pytałam swojego lekarza skąd to paskudztwo ale nie umiał mi dokładnie powiedzieć. Jedyne pocieszające jest to ,że nie zagraża to raczej życiu dzidziusia i mamy z takimi problemami rodzą zdrowe dzieciątak - i nam się to też uda:tak:
 
reklama
czyli jest mozliwe ze ten krwiak moze sie zrobic pozniej>?
ja tez sie zastanawiam jak to jest ze jedne moga wszystko a inne tylko lezec/?
 
Witam wszystkie mamusie:-):-):-) dopiero teraz zawitałam przeczytałam wszystko. byłam caly dzien poza domem odebrałam wyniki białych krwinek mam za dużo ale mam nadzieje ze to nic złego;-)

Natucha ja tez mam w czwartek wizyte raz mialam plamienie na poczatku 7 tygodnia ale lekarz kazal brac luteinke przez weekend i przeszło wiec nie musialam jechac do lekarza ale teraz jest ok juz brzusio rośnie wiec wszystko napewno jest super:-) a Ty duzo odpoczywaj kochana napewno wszystko bedzie dobrze
 
Na dzisiaj kończę, muszę się pakować jutro rano czeka mnie wyjazd do domu. Jedyne 450km:-) w tą stronę ledwo usiedziałam w samochodzie mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Miłego wieczorka.
 
dziewczyny ja sie chyba dzis wykoncze..tak mnei brzuch boli jak bym miala okres dostac. no centralnie tak samo, nawet poleciąlo mi znowu z 3 krople krwi , i na tym sie skonczyło, jak ja wytrzymam do czwartku to bedzie cud, tak bardzo sie boje , ze to tylko kwestja czasu, nic nie robie tylko siedze i rycze, a mama mowi ze to sie nic nie dzieje tylko macica rozciaga, ale taki bol??? i znowu ta cholerna krew :wściekła/y: malo bo malo ale znowu ja widze .... :-:)-:)-:)-:)-:)-(

Ja gdybym miała jakieś wątpliwości to nie czekałabym do czwartku, tylko pojechałabym do szpitala...
 
Witam wszystkie mamusie:-):-):-) dopiero teraz zawitałam przeczytałam wszystko. byłam caly dzien poza domem odebrałam wyniki białych krwinek mam za dużo ale mam nadzieje ze to nic złego;-)

Natucha ja tez mam w czwartek wizyte raz mialam plamienie na poczatku 7 tygodnia ale lekarz kazal brac luteinke przez weekend i przeszło wiec nie musialam jechac do lekarza ale teraz jest ok juz brzusio rośnie wiec wszystko napewno jest super:-) a Ty duzo odpoczywaj kochana napewno wszystko bedzie dobrze
dzieki - juz jest lepiej , brzuch nie boli, nie ma sladu krwi , wiec narazie jest ok:-) fajnie dziewczyny ze mozna z wami pogadac i ze umiecie pocieszyc :-)
humor mi sie az oprawił...
 
dzieki - juz jest lepiej , brzuch nie boli, nie ma sladu krwi , wiec narazie jest ok:-) fajnie dziewczyny ze mozna z wami pogadac i ze umiecie pocieszyc :-)
humor mi sie az oprawił...
no to super najważniejsze to pozytywne myślenie i musi być dobrze ja mialam wypadek i żółtaczke i bylam juz wtedy w ciazy ale nie wiedzialam jak sie dowiedzialam to nie moglam uierzyc pytalam jak to mozliwe ale wierze caly czas ze wszystko bedzie dobrze, musi byc:-):-)
 
reklama
no to super najważniejsze to pozytywne myślenie i musi być dobrze ja mialam wypadek i żółtaczke i bylam juz wtedy w ciazy ale nie wiedzialam jak sie dowiedzialam to nie moglam uierzyc pytalam jak to mozliwe ale wierze caly czas ze wszystko bedzie dobrze, musi byc:-):-)
tzk trzymac moja droga :-)
 
Do góry