reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
wiec lesz i wypoczywaj a na pewno wszystko bedzie ok u mnie w czasie drugiej ciazy nikt nie zauważył ze cos sie dzieje chociaz mialam bóle podbrzusza i dopiero w czasie porodu sie przerazili jak zobaczyli krwiaka wielkosci główki w łożysku
 
no i mam problem
wlasnie wrocilam z pogotowia
krwiak, na szczescie z dzieckiem wszystko w porzadku
juto mam sie zglosic do lekarza prowadzacego i on zadecyduje co dalej
moglam zostac w szpitalu ale lekarka powiedziala ze to nic wiecej nie da niz lezenie w domu

odpoczywaj i się nie denerwuj, dędzie dobrze. Ja też miałam. Dowiedziałam się 17.10 i leżałam w domu 2 tygodnie i się wchłonął.
 
dziewczyny ja sie chyba dzis wykoncze..tak mnei brzuch boli jak bym miala okres dostac. no centralnie tak samo, nawet poleciąlo mi znowu z 3 krople krwi , i na tym sie skonczyło, jak ja wytrzymam do czwartku to bedzie cud, tak bardzo sie boje , ze to tylko kwestja czasu, nic nie robie tylko siedze i rycze, a mama mowi ze to sie nic nie dzieje tylko macica rozciaga, ale taki bol??? i znowu ta cholerna krew :wściekła/y: malo bo malo ale znowu ja widze .... :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
dziewczyny ja sie chyba dzis wykoncze..tak mnei brzuch boli jak bym miala okres dostac. no centralnie tak samo, nawet poleciąlo mi znowu z 3 krople krwi , i na tym sie skonczyło, jak ja wytrzymam do czwartku to bedzie cud, tak bardzo sie boje , ze to tylko kwestja czasu, nic nie robie tylko siedze i rycze, a mama mowi ze to sie nic nie dzieje tylko macica rozciaga, ale taki bol??? i znowu ta cholerna krew :wściekła/y: malo bo malo ale znowu ja widze .... :-:)-:)-:)-:)-:)-(

Nastucha11 - być może należę do panikar ale też tak mi się działo, jak tylko zobaczyłam trochę krwi zaraz pojechałam do szpitala - trafiłam na wspaniałego lekarza szybko się mną zajął, od ręki zrobił mi usg (wyszło że jest krawiak) dostałam leki inakaz leżenia w domu i etraz jest ok. W poprzedniej ciąży niestety trafiłam na lekarza któremu przeszkodziłam w niedzielnym dyżurze wysłał mnie bez niczego do domu i czekałam na wizyte do swojej gin 3 dni i skończyło się 1,5 m-c pobytem w szpiatlu - więc jeżeli cię to tak niepokoi to jedź do szpiatla choćby za chwile i nie czekaj do wizyty
 
Nastucha11 - być może należę do panikar ale też tak mi się działo, jak tylko zobaczyłam trochę krwi zaraz pojechałam do szpitala - trafiłam na wspaniałego lekarza szybko się mną zajął, od ręki zrobił mi usg (wyszło że jest krawiak) dostałam leki inakaz leżenia w domu i etraz jest ok. W poprzedniej ciąży niestety trafiłam na lekarza któremu przeszkodziłam w niedzielnym dyżurze wysłał mnie bez niczego do domu i czekałam na wizyte do swojej gin 3 dni i skończyło się 1,5 m-c pobytem w szpiatlu - więc jeżeli cię to tak niepokoi to jedź do szpiatla choćby za chwile i nie czekaj do wizyty
ja krwaiaka nie mam, brałam luteine, teraz jzu lekarz powiedział ze narazie mozna odstawic, kurcze moze te bole to rzeczywiscie ta macica?? bo nei jest tak ze cały czas boli, jest w roznym nasileniu, np. teraz prawie wogole.. byłam w WC krwi ani śladu teraz , wiec narazie zachowam zimna krew postaram sie, a jak bezdie sie cos działo to napewno pojade.
 
natucha ja bym pojechala do szpitala
ja dzisiaj tez mialam lekkie krwawienie i zaraz do szpitala
najpierw dzwonilam do lekarza ale go juz nie bylo i pani z recepcji powiedziala ze lepiej jeden raz za duzo pojechac niz za malo
 
widzisz ja w czwartek 15.10 byłam na normalnej wizycie u lekarza miałam usg i wszystko było ok, a dwa dni później te plamienia - lekkie różowe - jak się okazało krwiak
 
reklama
skad sie biora te cholerne krwiaki?
stres je robi czy co? naprawde nic nie dzwigam i probuje wypoczywac, wysypiac sie itd. i na nic to!
myslalam ze bede miec zdrowa, bezproblemowa ciaze a tu doopa!:wściekła/y:
inne pracuja, dzwigaja i sie w ogole nie przejmuja a jest wszystko ok a inne musza swoje odcierpiec
 
Do góry