reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam
Chciałam się z wami dziewczyny pożegnać, dzisiaj pojechałam do lekarza, gdyż coś mnie męczyło, ze jest nie tak. No więc nie ma serduszka, mam poczekac do 18 jak nic nie będzie to do szpitala na.... Życzę wam dziewczyny reszty spokojnej i szczęśliwej ciąży.

Gosiagro jeśli możesz to wypisz mnie z listy czerwcówek.

celka strasznie mi przykro:-(
 
reklama
dziewczyny pytanie do tych co brały luteine: czy ja odstawia sie stopniowo czy odrazu mozna?? mi dzis skonczyło sie ostatnie opakowanie, bralam 2x 1 tabl. skonczyły mi sie te krwawienia,ale nie wiem teraz czy ja mozna tak odrazu odstawic??? pomozcie prosze!!! bo nei wiem czy mam do gina dzwonic, teraz mi sie to przypomniało, rano wziełam ostatnia tabeltke
 
czesc dziewczyny wpadłam tylko na chwilke nie wiem kiedy doczytam wszystko:(
nie dawno wrocilam z zajec i jestem wykonczona marze tylko o kapieli i cieplym łóżku do kolejnej wizyty tylko 5 dni juz nie mozemy sie doczekac:-):-):-):-)

celka bardzo mi przykro trzymaj sie cieplutko
 
Nie wiem jak z luteiną ale pewnie podobnie jak z duphastonem (ja go biorę) bo to podobne leki i jak się je zaczyna brać to już chyba tak do końca 1 trymestru bez względu czy są plamienia czy nie. Bo to są hormony i nagły brak może być zły dla dzidzi

Celka tak mi smutno i przykro, takie informacje mnie dobijają. Dlaczego ten świat jest taki podły
[*]
 
Witajcie dziewczynki! Tylko na chwilę tu zajrzałam i znów smutne wieści
Celka007 Bardzo mi przykro!!!:-(
Jak tu się cieszyć własnym szczęściem jak kolejnej z Nas....
a do tego cały dzień mnie piekielnie boli głowa i niestety nic nie pomaga:-(
 
\jak masz kogos straszyc swoja odpowiedzia to lepiej nic nie pisz!!!.

Bardzo dobrze Ci odpisała, możesz mieć "ale" tylko do siebie, że nie zadbałaś o zapas tabletek, co ona jest winna?

Bo normalnie się teraz zdenerwowałam... :eek:

Z ulotki:

Suplementację progesteronu kontynuuje się w pełnej dawce nieprzerwanie do 77 dnia po transferze zarodka.
Zakończenie terapii powinno następować poprzez stopniową redukcję dawki.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dobrze Ci odpisała, możesz mieć "ale" tylko do siebie, że nie zadbałaś o zapas tabletek, co ona jest winna?

Bo normalnie się teraz zdenerwowałam... :eek:

Z ulotki:

Suplementację progesteronu kontynuuje się w pełnej dawce nieprzerwanie do 77 dnia po transferze zarodka.
Zakończenie terapii powinno następować poprzez stopniową redukcję dawki.[/QUOTE
tak czuje sie winna!! naprawde!!!!!i nie denerwoj sie !!
 
celka trzymaj się...przytulam Cię mocno:(((

natucha to jakiej odpowiedzi oczekiwałaś?ja też zgadzam się z dziewczynami. Progesteron jeśli w ogóle odstawia się tak szybko to na pewno stopniowo....ale jeśli występowały krwawienia czy plamienia to bierze się go dość długo profilaktycznie....
 
reklama
Do góry