reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Tyle jest czytania, że zanim dojdę do końca to zapominam co pisałyście na początku.

Ja też trochę zaczęłam się bać o te becikowe, bo w sumie w 5 tyg pierwszą wizytę miała na NFZ, a potem szpital i dopiero wizytę u lekarza prywatnie mam 16.11, karty jeszcze nie mam oczywiście.

A u mnie znowu mdłości mnie odwiedziły, a już myślałam, że się skończyły. Ale cóż jakoś wytrzymam. Plamień nie mam na szczęście, brzuch nie boli. Leżę, odpoczywam, łykam proszki i mam nadzieję, że to wszystko pomoże i tym razem będę szczęśliwą mamą w czerwcu, czego nam wszystkim życzę.
 
reklama
A u mnie ostatnio brzuch boli juz bez przerwy. Nie mam już siły tak mnie męczy ten ból:-:)eek:Zawsze bolał wieczorami a teraz to masakra jakaś...:-( Wy też tak macie?
 
A u mnie ostatnio brzuch boli juz bez przerwy. Nie mam już siły tak mnie męczy ten ból:-:)eek:Zawsze bolał wieczorami a teraz to masakra jakaś...:-( Wy też tak macie?

a ja myslalam ze tylko ja mam te bole,ja ciagle na polskiej no-spie:tak:jak ja sie ciesze ze ja mam;-)czesto zastanawiam sie czy wszystko w porzadkubo nawet usg jeszcze nie mialam:-(dopiero 24:dry:
GOSIA ja mysle ze to dlatego ze to juz nasze nie pierwsze dziecko nasza macica i kregoslup juz swoje"w dupke" dostal!bedzie dobrze!ba,musi byc!
 
A u mnie ostatnio brzuch boli juz bez przerwy. Nie mam już siły tak mnie męczy ten ból:-:)eek:Zawsze bolał wieczorami a teraz to masakra jakaś...:-( Wy też tak macie?

Witajcie, też tak mam, też sie tym martwie, biorę nospę forte i duphaston, dużo odpoczywam, ale cały czas jest ten okropny lęk... i chyba tak już zostanie do końca ciąży. Chyba lęk to jest wpisany w nasze matczyne życie. Najpierw lęk czy się uda zajść w ciąże, póżniej lęk podczas całych 9 miesięcy, i po porodzie też nie mija.Oj ciężkie jest życie kobie:-)
 
Myślę, że ten ból związany może być z powiększaniem się macicy :
Kiedy Twoja macica zaczyna się powiększać, możesz odczuwać tępy ból w podbrzuszu. U niektórych kobiet pojawia się także skąpa czerwonawa lub brązowawa wydzielina z pochwy. Jeśli dolegliwości nie są zbyt silne, wszystko zapewne jest w porządku - powinny one osłabnąć w kolejnych trymestrach. Jednak w razie wątpliwości nie wahaj się powiadomić swojego lekarza.
źródło: Kalendarz Ciąży - I trymestr - BabyBoom
 
Ulżyło mi trochę że nie tylko ja tak mam:tak:martwię się, bo w poprzednich ciążach nic takiego nie czułam:no:krzyż to mnie bolał dopiero pod koniec...
 
Witajcie:-)
dzisiaj cos cisza i spokój na forum, pewnie wszyscy na spacerkach taka ładna pogoda, a my zaraz zbieramy się i jedziemy na urodziny siostry:-)
miłego popoludnia :)
 
hej dziewczyny,nie pisalam tyle dni bo wyladowalam w szpitalu :-( z dzidzia wszystko ok, rosnie jak na drożdźach ale ja przez ciagle wymioty sie odwodnilam i strailam sily, leze nadal pod kroplowka i mam czopki przeciwwymiotne i naszczesciepzestalo mnie mdlic.....wierze ze niedlugo wróce do domciu :-)
 
reklama
Do góry