reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

liliti wracaj szybko do zdrowka!!!:happy2:

u mnie dzis masakra jestem tak zła!!!!!!!! wszystko mnie wkurza!! najchetniej to bym sie gdzies zaszyła sama w domu bez nikogo...:-(
 
reklama
Ja dziś się też potwornie się nudzę....i przez to, że dzis cały dzień szaro za oknem najchętniej bym tylko spała....Też dziś cały dzień sama siedzę...:-(
Wiecie co 2 dni temu przysłali mi list, że w związku z tym iż jestem w ciązy mogę sie zgłosić na szczepienia przeciw ptasiej grypie....Oddzwoniłam i powiedziałam, że nie skorzystam...Nic nie wiem tak naprawdę o tej szczepionce i jakie skutki może mieć dla mnie a zwłaszcza dla dziecka....
Poza tym w końcu dziś wyszłam trochę w miasto....Potrzebowałam powietrza, cały tydzień do pracy samochodem, z pracy samochodem....no ale coś mnie w gardle drapało więc nie chciałam ryzykować....ale fajnie było tak się przewietrzyć dziś....

liliti - życzę Ci abyś jak najszybciej wróciła do domku...zdrowiej Kochana szybciutko!!!!
icon7.gif
 
Witam
Chciałam się z wami dziewczyny pożegnać, dzisiaj pojechałam do lekarza, gdyż coś mnie męczyło, ze jest nie tak. No więc nie ma serduszka, mam poczekac do 18 jak nic nie będzie to do szpitala na.... Życzę wam dziewczyny reszty spokojnej i szczęśliwej ciąży.

Gosiagro jeśli możesz to wypisz mnie z listy czerwcówek.
 
Witam
Chciałam się z wami dziewczyny pożegnać, dzisiaj pojechałam do lekarza, gdyż coś mnie męczyło, ze jest nie tak. No więc nie ma serduszka, mam poczekac do 18 jak nic nie będzie to do szpitala na.... Życzę wam dziewczyny reszty spokojnej i szczęśliwej ciąży.

Gosiagro jeśli możesz to wypisz mnie z listy czerwcówek.

:szok::-( a myślałam że już koniec będzie złych wiadomości. Przykro mi celka, 3maj się.
 
reklama
Witam
Chciałam się z wami dziewczyny pożegnać, dzisiaj pojechałam do lekarza, gdyż coś mnie męczyło, ze jest nie tak. No więc nie ma serduszka, mam poczekac do 18 jak nic nie będzie to do szpitala na.... Życzę wam dziewczyny reszty spokojnej i szczęśliwej ciąży.

Gosiagro jeśli możesz to wypisz mnie z listy czerwcówek.
przykro mi bardzo :-:)-:)-:)-:)-( trzymaj sie celka!!!!!!!!!!!!!
tule mocno!
 
Do góry