reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć Dziewczynki !:tak:
Dawno mnie tu nie było, bardzo dawno.
Witam wszystkie nowo przybyłe Mamy, a wszystkie, które już miałam przyjemność czytać ściskam okrutnie.
Oczywiście nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego, ale staram się (sen z ginem z przenośnym USG powalił mnie na kolana:-D)
Mam ograniczony dostęp d neta i dlatego tak wychodzi.
Kochane moje: mam już potwierdzoną prawidłową ciążę :-) Mój Okruszek ma 9,1 mm i bije mu już serduszko ( nie słyszałam, ale za to widziałam ). Następne dopiero w 12 tygodniu, a dokładnie 01/12.
Najlepsze było to, że maleństwo zobaczyłam dzień po moich urodzinach (najlepszy prezent jaki mogłam dostać).

U mnie mdłości brak, za to piersi ... masakra :eek: na brzuch spać nie mogę bo tak bolą - no ale cóż, przeżyjemy.

Ale naprodukowałam :sorry2:
Pozdrawiam serdecznie.
 
Witam o poranku!!:-)

Nową mamusię serdecznie!! :-D
Dostałam luteinę dopochwowo i kwas mlekowy i tylko całą noc czułam jak ze mnie leci:zawstydzona/y: masakra:-(
A teraz czas zbierać się do pracy:-(
Życzę wszystkim miłego dnia:-D To już piątek, weekendu początek!!:-)
 
Witam Was cieplutko z rana:blink:

aniasz83 gratuluję dorodnej fasolki i dobrych wieści:tak::-D

U mnie dziś zapowiada się mam nadzieję spokojniejszy dzień:confused:wczoraj biegala z papierami do pracy, bo jeszcze musialam resztę pozalatwiać. A do tego moja choroba się cofnęła :shocked2:gardło boli, głos tracę...:eek: Muszę dziś posprzątać trochę raczej...
 
Witam się z samego rana :) Wczoraj zasnęłam nawet nie wiem kiedy chwile po 20tej :confused:, a położyłam się z mężem na chwile bo on dzisiaj bladym świtem do pracy szedł i musiał o 3ciej wstać i zasnęłam... szok... ale się wyspałam jak nigdy :-D.
Musze się zmobilizować w końcu żeby na badania iść bo mam skierowanie od soboty a codziennie wstaje taka głodna że pierwsze co robie to idę do lodówki :dry: a badania na czczo mają być... może jutro mi się uda :happy2:
 
Witam wszystkie mamusie w ten mglisty poranek :-D Wczoraj padlam o 19 na kanapie i tylko co jakis czas oko otwieralam zeby popatrzec jak maz sie kreci i sprzata :zawstydzona/y: A wy naprodukowalyscie oczywiscie jakby tu encyklopedia 24-tomowa powstawala :blink:

JA JAK W SZPITALU bylam to nawet chciałam sie na forum dostac przez telefon, ale nie udało mi sie zalogować:zawstydzona/y:, mowie wam dziewczyny pozniej czeka mnie odwyk od was :-):-)

natucha11, mozesz z nami zawsze na ten temat porozmawiac :-) :-D:-D


Kochana są w tamtym drugim temacie na drugiej stronie :-D

Kasiulka bombowe zdjecie, jaka dzidzia juz duza!

Witam:)
wierzę że i ja będe czerwcową mamusią termin na 08.06:))) pozdrawiam:-)

Witaj paula! Jak znosisz pierwsze tygodnie?


Kochane moje: mam już potwierdzoną prawidłową ciążę :-) Mój Okruszek ma 9,1 mm i bije mu już serduszko ( nie słyszałam, ale za to widziałam ).

Aniasz to prawie 1 cm!!!, rosnie jak na drozdzach :-D Ale piekny prezent sobie sprawilas :-D

To ja też mówię dobranoc. Aż się boję zasnąć :-):-):-D:-D

Kajdusia ja az czkawki rano dostalam jak czytalam twoj sen, nawet go mezowi przetlumaczylam :-D I ten numer z Piotrusiem, co za chlopak :-D:-D Czekam na kolejne recenzje z przespanych nocy :-p
 
Dziewczyny a ja nie mam żadnych mdłości :(( kompletnie nic i zaczynam się troszke martwić a do tego wczoraj wieczorem strasznie napinal mi się brzuch....
Ale boje się że jak pojade do lekarza to mi powie że coś sobie wymyślam ... :((

Jakoś jestem wystraszona w tej ciazy ...
 
reklama
Do góry