reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Tak ale w pierwszej ciąży mialam mdłosci a zaszłam w ciąże dokladnie w tym samym okresie i już się źle czulam a teraz.... Nic ;(
Jestem wyspana, nie mam mdłości jedynie męczy mnie napinanie brzucha :(
 
reklama
Witajcie! Ja mam pytanie. Czy piersi bolą was cały dzień? Bo mnie w ciągu dnia bolą naprawdę znośnie, da się przeżyć, ale w nocy... budzę się jak tylko chcę się przewrócić na drugi bok, bo mam wrażenie, że mi ktoś piersi odrywa... Masakra jakaś? Też tak macie?
Miłego dnia!
 
Zdec ja na USG w pierwszej ciąży też mialam dodatkowo jakaś plamke i okazalo się że to krwiak który potem się wchłąnąl .... Lekarz powiedzial że to nic groźnego więc nie martw się ;) ;*
Powtórze Twoje słowa ;) Tylko się nie denerwuj bo dzidzi to niepotrzebne :)
 
Tak tylko u mnie to nie krwiak, bo nie ma żadnych połączeń jakiś tam.
I jest taki strasznie długi jak się na niego z boku patrzy.
Nawet lekarz powiedział że on coś takiego widzi pierwszy raz:-(
 
Karina piersi bolą cały czas ale bolą mniej jak założysz właściwy stanik
Zdec daj sobie czas i czekaj cierpliwie przeciez jeżeli lekarz nie stwierdził że to coś groźnego to niech sobie będzie przecież każda z nas jest inna
 
Witam wszystkie mamusie w ten mglisty poranek :-D Wczoraj padlam o 19 na kanapie i tylko co jakis czas oko otwieralam zeby popatrzec jak maz sie kreci i sprzata :zawstydzona/y: A wy naprodukowalyscie oczywiscie jakby tu encyklopedia 24-tomowa powstawala :blink:



natucha11, mozesz z nami zawsze na ten temat porozmawiac :-) :-D:-D




Kasiulka bombowe zdjecie, jaka dzidzia juz duza!



Witaj paula! Jak znosisz pierwsze tygodnie?



Aniasz to prawie 1 cm!!!, rosnie jak na drozdzach :-D Ale piekny prezent sobie sprawilas :-D



Kajdusia ja az czkawki rano dostalam jak czytalam twoj sen, nawet go mezowi przetlumaczylam :-D I ten numer z Piotrusiem, co za chlopak :-D:-D Czekam na kolejne recenzje z przespanych nocy :-p
Witam i ja ale dobrze się spało dzisiaj, jednak taka pogoda służy spaniu:)
Moja ciąża przebiega juz coraz lepiej na początku straszne mdłości poranne nie do zniesienia wstawałam juz o 5 rano i nie mogłam spać już. teraz wstaję okolo 7 ale dzisiaj to miałam zabójczy sen:) Czekam z niecierpliwością na kolejne USG które mam 12.11 już nie mogę się doczekać:))
 
:-)Mam to Samo Karina to jest nie do zniesienia czasem ale dla fasolki WSZYSTKO da się wytrzymać. Ja odczuwam silny ból własnie przy przekręcaniu albo gdy na dworze zimno jest to są jakieś wrażliwsze... Tak więc odpowiedni biustonosz i Damy rade:) pozdrawiam:-):-):-)
 
reklama
zdec spokojnie. Skoro lekarz nie kazał nic z tym robić, to myślę że to nie jest nic groźnego:tak: Szczerze mówiąc też bym się denerwowała na Twoim miejscu:eek:więc może warto rzeczywiście, jak pisała agast22 pójść do innego lekarza po to, aby trochę się uspokoić...? Co dwie lekarskie głowy to nie jedna:tak::-D trzymaj się dzielnie
 
Do góry