reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam po przepracowanym wekendzie u nas wszystko ok.....:-):-)

temat wozkow to daleki temat tutaj w NL sa fajne wozki i fajne ceny na nie....niedawno sprzedalam wozek po moim malym zebym wiedziala ze bedzie drugie to bym zostawila bo fajny byl duzo miejsca w srodku ...teraz nie mam pojecia jaki kupie napewno jakis bardzo lekki :tak::-D

Jutro mam pierwsza wizyte u P.poloznej jestem bardzo ciekawa calej wizyty itd !!!!!!!!!!!!
 
reklama
Czesc poniedzialkowo :-)
Wkoncu sie dzisiaj wyspalam uffff...Jak to fajnie tak cala noc przespac twardym snem :-)
Ale za to dopadly mnie cofki :nerd: taki odruch wymiotny :baffled:i juz zaczynam sie robic wrazliwa na zapachy bleeee...apetyt taki se ,w sumie to jem na sile ...\\

Ja tez jestem za zamknietym forum ...nie chce wrzucac zdjec i tysiace osob bedzie je ogladalo albo cos tam z nimi robilo ...ludzie maja rozne pomysly ...!
Co do wozkow to dla mnie quinny sa super ..chodzi mi bardziej o lekkosc ..mialam spacerowke quinny dla mlodego i nie moglam sie nadziwic temu wozkowi ...syneek mial 3 latka a ja prowadzilam wozek jedna reka ,pod krewezniki nie musialam podbnosic...chodzi mi o ich lekki stelarz ...ale pewnie do porodu naprodukuja pelno nowych modeli z lekkimi stelarzami :-)
 
Utworzyłam grupę społecznościową Forum BabyBoom - Czerwcówki 2010 sprawdźcie czy możecie wysłać do mnie prośbę o zapisanie do grupy, jeśli nie, to dajcie znać a ja was zaproszę. Tam nasze dane będą bezpieczniejsze.
Tam też mogłybyśmy zrobić osobny wątek i wstawiać fotki brzuszków (bez ucinania glów :-)) a potem dzieciaczków. Co wy na to?

Ja już wysłałam zaproszenie. :-) Mnie się podoba. :tak:
Weszłam tak na szybko bo szefowa wyszła po kawę. :-D;-)

Miłego dnia czerwcóweczki i duzo buźaków dla brzuszków. ;-):blink:
 
A mi dziś straszno. Jakoś tak niespokojnie. Jestem pełna obaw, czy wszystko będzie ok. To wszystko przez internet bo się naczytałam o tragediach innych dziewczyn...
Jutro do gina! Mam nadzieję, że powie, że wszystko jest ok.

Ja dziś mam to samo a po południu idę do lekarza. Jeszcze miałam taki okropny sen że już po wszystkim tzn że nie będę czerwcową mamą :-( Najgorsze jest to że sama siebie nakręcam a to już po tym ostatnim wieczornym bólu co mnie tak w pół zgięło, zwłaszcza że rano następnego dnia miałam takie dziwne upławy wodniste tzn praktycznie sama woda. Niestety sporo się naczytałam o pękających pęcherzykach i wypływających płynach i się teraz tak negatywnie nakręcam. Jeszcze sobie wmawiam że od tamtej pory mam częstsze bóle w podbrzuszu i mdłości jakby mniejsze.
Nie wiem co jeszcze sobie do wieczora wkręcę ale mogłabym już być po wizycie. Moja intuicja najczęściej się myli i mam nadzieje że tym razem też, może to po prostu te okropne hormony działają tak na psychikę.
 
Witajcie:)

Ewitka - wysłałam prośbę o akceptacje:-)
mama mikolaja - to czekamy jutro na relację z wyzyty u lekarza
anecznik - powodzenia, na pewno wszytstko będzie dobrze, tylko się tak nie nakręcaj! Daj znać po wizycie.
 
Witam Dziewczyny poniedziałkowo!!!!
Tuchna gratulacje na nowej drodze życia:)
Witam wszystkie nowe czerwcowe Mamusie!!!!
Tyle tego naprodukowałyście w weekend ,że siedziałam teraz od rana i nie mogłam nadążyć z czytaniem:)
U mnie jak narazie mdłości dalej brak:) ale niestety już w spodnie się nie zapinam i chodze w rozpiętych- trzeba chyba do H&M na jakieś zakupy się wybrać!
My się pochwaliliśmy rodzince,że będzie nowy członek rodziny i dopiero wczoraj wieczorem skonczyli opijać wieć dzisiaj padam tak się nie wyspałam.

Miłego dnia dziewczyny.
 
Cześć dziewczynki :)

Dziękuje wszystkim za życzenia :) Moja kochana fasolka była tak grzeczna, że cała sobotę czułam się wspaniale. Zero mdłości, zawrotów, upławów, nawet brzuch mnie nie bolał :) Dzięki temu wszystko nam się udało :) A od wczoraj znowu jestem w ciąży hihi chyba mój mały uznał,że co za dużo to nie zdrowo, i żeby mama nie zapomniała, to dorzucił ból nerek, ale coś czuje,że to tylko lekkie przeziębienie bo dzisiaj już lepiej :)
 
reklama
Do góry