reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja pierwsze usg mialam jak poszłam pierwszy raz do gina:tak:kolejne będę miec po 12 tyg czyli 19.11:-)

Mój mężczyzna pojechał własnie po kebeb, bo straszną mam ochotę:-p:-D Jest tu w pobliżu taki mały lokal, pyszny kebeb robią i całkiem niedrogo:-D

Miłego wieczorku
 
reklama
Hej. :-)
Własnie skończyłam robić sałatkę, teraz tylko czekam na TŻ.:tak: Później ogladamy ten nowy serial "Grzeszni i bogaci" :-D;-)
Też tak macie? Bo ja co chwila biegam do toalety. :confused:
 
reklama
Cześć dziewczyny!!

Nie było mnie cały dzień, bo byłam u mamy a tam nie ma internetu i teraz jak wróciłam do domu to 7 stron do nadrabiania tylko dzisiaj. Produkujecie strasznie.
Pewnie koło czerwca będzie z dwadzieścia razy tyle

Weekend fajny, szkoda że się skończył, bo jutro niestety będzie trzeba iść do pracy:no::no:
Witam wszystkie nowe czerweczki, bodajże izia_tsz się do nas dopisała:-D Serdecznie witamy:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry