reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Agast22 - skąd wiesz, ze tak bedzie (skasują becikowe)? Czy masz jakiegoś linka do tej wiadomości?

Lasposa - gratuluje :) Moje 1 USG za tydzień i już nie moge sie doczekac :)

Niby chcą skasować becikowe, bo jest kryzys, ale możliwe, że to nie przejdzie :confused2:

Ja idę na drugie USG 29 października, też już się nie mogę doczekać :happy:
 
kurcze moim zdaniem becikowe powinno sie nalezec kazdej mamie ktora urodzila dziecko,obojetnie czy biednej czy bogatej w koncu wydatki sa kiedy dziecko przychodzi na swiat!
 
no to pocieszylyscie mnie ze moze.... bedzie dziewczynka:tak::-)
A orientuje sie moze ktoras kiedy plec mozna stwierdzic na usg?jakis czas temu znalazlam testy na plec ale kosztuje 179 funtow,ale mnie kusi...
 
czesć dziewczynki
rzadko sie udzielam ale staram sie ograniczac komputer i to dlatego
ja za tydzień będe miała kolejne usg i mam nadzieje ze już będzie widać dzidziusia i bijace serduszko bo to już będzie 7 tydzień jak myślicie ??
 
reklama
Cześć Mamuśki :)
Strasznie się czuję :( Cały weekend przesiedziałam zmulona, mdli mnie cały czas, gorączka męczy, hormony buzują , więc średnio. Mam nadzieję,że chociaż u was ciut lepiej :)
 
Do góry