reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny jak to jest na dziewczynke wychodza "pryszcze"czy na chlopca?bo ja z chlopcami wygladalam promiennie a teraz same wypryski i to jeszcze w dodatku z taka czerwona otoczka:szok:
 
reklama
Strasznie dużo napisałyście i trudno mi poodpowiadać, ale łączę się w bólu z cierpiącymi - u mnie też mdłości, bolące piersi i ból brzucha a do tego wyglądam już jak w 4 miesiący bo najchudsza nie jestem i wzdęcia pogłębiają efekt...
Pati - pryszcze to na dziewczynkę, bo podobno córka odbiera mamie trochę urody ;)
 
:-DNie lubię poniedziałków - uwielbiam ten film.

Aaaa tak się Wam przechwalałam, aaaa tak się cieszyłam, że ja mdłości nie mam.......a jednak kurcze mam. Dziś cały czas mnie mdli (tak mi się wydaje, bo nie jest to mocne uczucie). Wy też macie taką kluskę w gardle ciągle.

W sumie to ja się trochę cieszę z tych mdłości - zawsze poraanne mdłości były znakiem rozpoznawczym ciąży - w końcu zobaczyłam co to znaczy i wywołalam wilka z lasu, hihi:-(
Ale życze sobie i Wam drogie Koleżanki, żebyśmy miały tylko takie problemy przez te 9 miesięcy.

Co do krwi pępowinowej: nie powiem trochę to kosztuje (chodzi o wydatek jednorazowy, tj ok 2000 zł ) + 445 zł rocznie - ale chyba się zdecydujemy. Nie jest u nas może z kasą źle, ale też się nie przelewa.
Postanowiliśmy, że becikowe przeznaczymy na to + naszych resztę :happy:zawsze to już troszkę mniej :eek:

Do wieczora.
Buzia.
 
Co do krwi pępowinowej: nie powiem trochę to kosztuje (chodzi o wydatek jednorazowy, tj ok 2000 zł ) + 445 zł rocznie - ale chyba się zdecydujemy. Nie jest u nas może z kasą źle, ale też się nie przelewa.
Postanowiliśmy, że becikowe przeznaczymy na to + naszych resztę :happy:zawsze to już troszkę mniej :eek:

No niestety wygląda na to ze becikowego od stycznia 2010 juz nie bedzie. Zostawią tylko dla najbiedniejszych.
Ja się z córką nie załapałam bo jeszcze nie było i teraz tez sie pewnie nie załapie ;/
 
No to witam czerwcowe mamusie, teraz już z całą pewnością mogę powiedzieć, że jestem w ciąży :-)
Moje maleństwo ma 4mm, ma już serduszko, które nawet słyszałam :rofl2:
Jak to gin powiedział: ciąża maciczna, żywa :cool2:
Jestem w równo 6 tygodniu, czyli tak jak sobie sama wyliczyłam, książkowy przypadek ;-)
Kolejna wizyta 16 listopada...
Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze...
Ależ się cieszę!
 
Lasposa i inne nowe mamusie- witamy i gratulujemy :)

Ja mam usg w piatek i juz sie doczekac nie moge. Na poprzednim widziłam tylko pęcherzyk.
 
No ja w ciązy z córka wygladałam fatalnie. Pryszcze na całym czole i nawet na plecach!!! :szok: Teraz nie mam ani jednego i generalnie lepiej wyglądam :)
 
tak zazdroszcze niektorym mama ze widzialy juz swoje malenstwa na USG a ja musze czekac do 12 tygodnia:-(


Pociesze cie ze ja takze bede musiala czekac do 12 tyg bo jak widzisz takze z Londynu jestem:-p Mnie takze zazdrosc bierze jak czytam dziewczyny ktore juz mialy usg i slyszaly bicie serduszka.Niestety prywatnie aby isc musialabym zostawic min.150 funtow, wiec dopuki jest wszystko w porzadku wole pieniadze wydac na cos innego:tak:Trzymaj sie napewno doczekamy sie tego 12 tygodnia bardzo szybko:-D
 
reklama
Agast22 - skąd wiesz, ze tak bedzie (skasują becikowe)? Czy masz jakiegoś linka do tej wiadomości?

Lasposa - gratuluje :) Moje 1 USG za tydzień i już nie moge sie doczekac :)
 
Do góry