reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

aniasz83- pozdrowienia dla męża :-) Mój to taki zachwycony nie jest moim przesiadywaniem na forum, bo wie już (po poprzedniej naszej ciąży) jak to uzależnia :cool:
gosiagro- trzymam kciuki jutro za wyniki badań!

Mój synek znów chory :-( Od czasu kiedy poszedł do przedszkola więcej siedzi w domu niż w przedszkolu właśnie... No i prawdopodobnie czeka nas zabieg usunięcia trzeciego migdała- strasznie chciałabym tego uniknąć, ale chyba nie ma innej rady :-( Buuu
Dobranoc dziewczyny
 
reklama
Witam w poniedziałkowy poranek. U mnie nadal jakos kiepsko:eek:chyba za szybko się cieszylam, że objawy złagodniały:-p
Jeśli chodzi o temp. to u mnie tez ok 37 się utrzymuje. A apropo tego brzucha, to wieczorem tez mam większy...nawet dżinsy rozpinam, bo mi za ciasno:szok:myślałam że to tylko u mnie tak hihi

Pozdrawiam Was cieplutko i Wasze maluszki w brzuszkach:-)
 
Witam w poniedziałkowy poranek :o) szczególnie te mamuśki, które do nas dołączyły niedawno - GRATULUJĘ!
Dzisiaj w końcu idę do lekarza, mam nadzieję, że potwierdzi ciążę i będę mogła ze spokojem zamieścić suwaczek :o)

Co do temperatury to ja mam stałą 36,6, ale mierzyłam może ze 2 razy.
Nudności i innych przyktych objawów nadal brak, ale dziwnie się czuję, jakaś taka nieprzytomna trochę, jakby mnie ktoś w głowę uderzył :eek:

Brzuszka na wieczór też nie mam powiększonego, mam nadzieję, że lekarz mnie dzisiaj uspokoi i powie, że tak też może być :-)

Trzymajcie się ciepło, odezwę się po wizycie, czyli po 12:00.
 
Witajcie!

Ja byłam już na badaniach krwii i moczu, mam nadzieję, że bedzie ok, ale przy pobieraniu krwii jakoś szybciej poszło, więc chyba lek zadziałal:-) i mam nadzieje, ze juz tych zastrzyków nie będę musiała robic bo caly brzuch mam pokłóty:wściekła/y:

Kajdusia - życze dużo zdrówka synkowi!!
lasposa - to czekamy na wieści od lekarza!!
 
Witam z samego ranka:tak:
U mnie dzisiaj zapowiada sie ciekawy dzien.Zaraz budze Dominika aby do szkoly isc a jego do przedszkola wyslac:-D.Pozniej do przychodni po wyniki czy aby sobie ciazy nie wmowilam:-p.Mam nadzieje ze na wizyte do lekarza zalapie sie jeszcze w tym tygodniu:tak: Niestety jedyne co zrobi to zalozy karte ciazowa bo na usg to nie mam co liczyc przed 12 tyg:no: Reszte dnia spedzimy w klubie dla dzieci gdzie troche sobie posiedze i poplotkuje z innymi mamusiami:-D.

 
Witajcie kobietki po weekendzie. No cóż mam nowe objawy w czasie mycia zębów i drogi na autobus śniadanko chciało mi uciec no a jak chce się spać. Wczoraj powiedzieliśmy wszystkim z mężem że przybędzie nowy człowieczek. Teściowa mnie opieprzyła " wczoraj ze mną rozmawiałaś i nic mi nie powiedziałaś?"i wszyscy się cieszą.
 
Hej dziewczyny, ja już od 3 godzin w pracy i odliczam tylko czas do końca. Spać mi się chce niemilosiernie! W sobotę nie przetrzymalam moich mdłości i wymiotowałam :-( Ogólnie martwię się ciągle bo bardzo dokuczają mi bóle brzucha i ostatnio również kręgosłupa ... cały czas zastanawiam się czy to jeszcze ten "normalny" ból, czy to może już coś groźnego. Też tak macie ?
 
reklama
Do góry