reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
milusia ogromnegratulacje, witaj ZOSIEŃKO!!!!!!!

Agi ciesze sie ze jest lepiej i bedzie lepiej!!!! Trzymalam kciuki, czytam was jak karmie ale nie mam jak odpisywac :-)

mamakubulki przesliczny synus, do schrupania, chetnie zamienie na moje kwękające i ulewające siedem nieszczęść :-p

zyraffko chodzilo mi ze ciesze sie ze juz lepiej z dwójką sie ogarniasz! A dla sylwuni duzo zdrowka :*

Kasiek teraz twoja kolej :)))))

ola a jak u was budowa domu, widac juz koniec??

Perfecta :*******************************

emalia czy ja dobrze widze kochana??????????????????????????????????:-)
 
halo halo !
Po pierwsze życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku!bo nie było okazji:-D
Po drugie maluszkom zdrowia mamusiom więcej czasu dla siebie i cierpliwości:tak:tatusiom więcej czasu z dzieciaczkami
a świerzo upieczonym mamusiom radości i pociechy z bobasów
 
Koriander - eeee domek? no stoi,moglibyśmy już mieszkać ale w listopadzie zeszłego roku wyszła trochę przykra sprawa i siłą rzeczy przestało nam się spieszyć z wykańczaniem,przynajmniej dopóki się wszystko nie unormuje (konkretniej napisałam na zamkniętym,nie chcę tu...)ogólnie to pokój dzieci pomalowany,nasz też - trza rzucić podłogę jakąś tylko i już.A reszte pomalować i płytki już czekają. Kuchnia na razie czeka,zaplanowana,ze stolarzem dogadane ale nie robi się póki co,bo jakbym miała kuchnie to bym się zaryczała jakby kuchnia była a ja nie mogłabym się wprowadzić:(( aa no i łazienka potrzebuje jeszcze jakiegoś zlewu i lustra i tyle! a Ty jak tam ogarniasz"? dajesz sobie rade? nie bądź taka i pokarz nam Waszą świętą trójce!!!!!!!!!

Emalia -?????!!!! :))

Izatcz - a dziękować dziękować i dla Was też naj:)
 
reklama
Do góry