reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Proszę Was o kciuki. Dzisiaj mam bardzo ważną wizytę u lekarza. Wyczułam guzki w piersi i pod pachą. Popołudniu mam mieć robione USG. Boję się:-( już jak byłam w ciąży to wyczułam guzek w piersi, miałam wtedy robione USG i gin stwierdził torbiel. Teraz pojawiły się nowe, najbardziej boje się tego że pod pachą się pojawiły. Umieram ze strachu!!!
 
reklama
Nadika i jak usg???????????
Emalia jak Kochana się czujesz?byłaś już u gina?
Julia Wy już po badaniu????????????JAk wyniki???????
Koriander Lila też taka niegrzeczna się zrobiła po pojawieniu się siostry???My z bliźniakami już se nie radzimy...trafia nas jasny szlak,wszystko co się do nich mówi to jak grochem o ścianę...:wściekła/y:
 
Nadika - I jak po usg? Mam nadzieję, że wszystko dobrze... :tak:
Milusia - Kochana z bliźniakami sobie poradziłaś jak byli niemowlakami to i teraz dasz radę :-) na pocieszenie dodam, że Nina rodzeństwa nie ma, a ostatnio też do niej można mówić i nic... może taki etap? :dry::dry:
zyraffka - przesłodkie zdjęcia masz w sygnaturze :-) Napatrzeć się nie można :tak:
 
Nadika - ciui zacisniete....Daj koniecznie znac ja po wizycie....&&&&&&&&&&& !!!!
julia - a co u Ciebie Kochana???.....Napisz prosze co sie dzieje????
kasiek - piekny synus....Ale ja juz ci pisalam ze czuje ze to kolejny lamacz kobiecych serc zaraz po Damisiu :-)
A ja jestem tak zakochana w swoim siostrzencu ze szok...Maly to takie grzeczne dziecko....Ciekawski swiata i taki smieszek, ze juz nie moge sie doczekac 6 lutego kiedy go zobacze :-)
A oto i ON:
 

Załączniki

  • V__24D6.jpg
    V__24D6.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Nadika- trzymam mocno kciuki. Wiem co czujesz bo przechodziłam przez to.
Milusia- dzięki :* Byłam na jednej, a jutro mam kolejną na 19. Proszę o kciuki żeby fasolka się pokazała :)
Aga- śliczne maleństwo. Wcale się nie dziwie ,że nie możesz się doczekać spotkania :) A Jak się czujesz?
Kreatorka- kope lat :)
Lizka- jak tam wesoła gromadka? Wszystko u Was dobrze?
 
reklama
nadika trzymammocno, wiesz juz cos???
emalia trzymam za twoją wizytęjutrzejsza, ale cos czuje ze skonczyl sie 2013 i skonczyly sie wszelkie smutki wraz z nim :)
milusia oj u nas tez sie dzialo..do tego tak jak pisze kreatorka nasze dzieci mają taki etap ze wszystko musi isc po ich mysli, tetstuja rodzicow na wszelkie sposoby..u nas to sie niestety pokrylo z narodzinami .Lila ma takie "ataki" krnąbrności, ma taka fazę ze wszystko musi się odbyc wg okreslonych kroków a jak cos jest zrobione inaczej to ryk i histeria..na szczescie to nie często i poza tym jest przeslodka i kochana, bardzo pomoglo ze przez pierwszy miesiąc angazowalismy calą rodzinę by ani przez chwile nie czula sie odsunieta na drugi plan. Ale trzeba znalezc zloty srodek i nie pobłazac bo skonczy sie na tym ze starsze wlezie na glowe:baffled: Duzo sil bo najgorsze to te pierwsze tygodnie niestety :* Ja swoje przepłakałam ale jest juz coraz lepiej :tak:

julia odezwij się!

Agi ale słodkości!!!! Udanych wakacji kochana!
mama kubulki mała ma na imię Mila :tak:


A to nasza Miluszka , juz półtora miesiąca za nami :-D
DSC_0142.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0142.jpg
    DSC_0142.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 55
Do góry