reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Polowkowe trwalo ponad pol godziny, no i zadnych wad doktor nie wykryl, serce ma cztery komory i pieknie pompuje krew, uklad pokarmowy i nerki dzialaja, mozg jest i nie ma w nim wody czyli wodoglowie tez odpada :tak: Glowka byla o 5 dni "mlodsza" od reszty i od razu pomyslalam o sealet: doktor powiedial ze to najnormalniejsze, zwlaszcza u dziewczynek, ze glowka nie nadaza za reszta :-D:-D, acha no i na 100% potwierdzone ze dziewczynka, bo tak sie nam rozkraczyla do kamery ze nie ma szansy zeby sie gdzies siusiak ukryl :-D:-D
No i mala ma prawie 25cm dlugosci wraz z nozkami :szok::szok: a wazy prawie 400g dokladnie nie pamietam musze posprawdzac wydruki

Bardzo sie ciesze, zycze wam rowniez udanych wizyt i samych wspanialych wiadomosci!

Ide was poczytac :tak:

No to duża dziewczyna już :-)

A jakieś zdjęcia to wkleisz na forum? Prosimy :-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie kochane, melduje sie po wizycie, wczoraj poszlismy jeszcze z tesciami do kawiarni i wrocilam dopiero kolo polnocy :-)

Polowkowe trwalo ponad pol godziny, no i zadnych wad doktor nie wykryl, serce ma cztery komory i pieknie pompuje krew, uklad pokarmowy i nerki dzialaja, mozg jest i nie ma w nim wody czyli wodoglowie tez odpada :tak: Glowka byla o 5 dni "mlodsza" od reszty i od razu pomyslalam o sealet: doktor powiedial ze to najnormalniejsze, zwlaszcza u dziewczynek, ze glowka nie nadaza za reszta :-D:-D, acha no i na 100% potwierdzone ze dziewczynka, bo tak sie nam rozkraczyla do kamery ze nie ma szansy zeby sie gdzies siusiak ukryl :-D:-D
No i mala ma prawie 25cm dlugosci wraz z nozkami :szok::szok: a wazy prawie 400g dokladnie nie pamietam musze posprawdzac wydruki

Bardzo sie ciesze, zycze wam rowniez udanych wizyt i samych wspanialych wiadomosci!

Ide was poczytac :tak:

Bardzo się cieszę że wszystko jest w porządku.:-)
Koriander czemu nie masz suwaczka?
 
Ja mam codziennie rano plan, że zrobię to i tamto, ale rano jak już wstanę, wykąpie się i ogarnę siebie, to jestem tak zmęczona, że na nic innego nie mam już ochoty :tak:

A naczynia myję jak już nie ma w czym zrobić herbaty... :-D


normalnie jakbym siebie widziała:-):-):-)

zdec - dobrze czytac pozytywne wiadomości od Ciebie:-)

koriander - ale pannica z Twojej córeczki - gratuluję
 
koriander gratuluje zdrowej corki!!! tez chce;p
Kasiulka_1980 zastanawiam sie nadal , chyba mnie nie stac na szkole rodzenia. musze dziennie stac 9godzin zeby zarobic 54zl , a mialam na poczatku lutego w planach kupienie woziczka,a co mi tam:-D tesciowa mnie za to gnebi,ze sie nie kupuje wczesniej..bla bla.. jak dziecko ma byc chore,czy ma cos sie stac,to tak ma byc i juz,jeden kaftanik wiecej czy wozek o tym nie decyduja.
 
koriander gratuluje zdrowej corki!!! tez chce;p
Kasiulka_1980 zastanawiam sie nadal , chyba mnie nie stac na szkole rodzenia. musze dziennie stac 9godzin zeby zarobic 54zl , a mialam na poczatku lutego w planach kupienie woziczka,a co mi tam:-D tesciowa mnie za to gnebi,ze sie nie kupuje wczesniej..bla bla.. jak dziecko ma byc chore,czy ma cos sie stac,to tak ma byc i juz,jeden kaftanik wiecej czy wozek o tym nie decyduja.

Wiesz co ja też wszystkim mówiłam bla bla jak mi mówili żeby wózka nie kupować. No i ja jak zawsze uparta - kupiłam. Ale teraz już wiem że nic nie kupię.
Tak na wszelki wypadek, żeby nie wywoływać wilka z lasu.;-)
 
Dzieki dziewczyny :-)zaraz po sniadaniu wezme sie za wklejanie zdjec :tak:
A co do suwaczka to nigdy go nie mialam jakos mi to do glowy nie przyszlo zeby go zrobic :-) :zawstydzona/y: Powinnam zrobic? :confused:

sealet tez bylam z mezem na Avatarze i sie bardzo ubawilam, lubie takie efekty, fabula typu dobrzy i zli, bardzo ladnie im to wyszlo zwlaszcza jak tamten swiat wygladal noca...Polecam jak ktos lubi!

mama mikolaja gratuluje coreczki :-D:-D Mam nadzieje ze troche cie badania uspokoily pamietam jak sie denerwowalas w grudniu.. Dbaj o siebie, lozysko nisko polozone nie musi oznaczac problemow, ale trzeba byc dodatkowo ostroznym, zadnych ciezarow itp..

anecznik twardy brzuch to cwiczenia macicy, jesli sa bolesne to moj gin radzil wziac no-spe, ale to wszystko to powolne przygotowywanie do porodu..I bedzie sie nasilac wraz z uplywem czasu :tak:

Kajdusia a ty jechalas samochodem czy publicznym transportem tyle czasu?:szok: A co do palca, moze podpytaj lekarza lub fizjoterapeute jak go najlepiej po takim urazie cwiczyc? Naruszone nerwy i miesnie zawsze wymagaja rehabilitacji, conajmniej godzinke dziennie. Moze musisz czesciej grozic mezowi? :-p:-p Powodzenia i wytrwalosci, mam nadzieje ze bol szybko minie!

zdec podziwiam twoje nastawienie, dzielna z ciebie kobitka:-) a skoro robili wymaz i nie bylo krwi wiec moze jednak nie ma powodu do stresu?Ja nadal trzymam kciuki :tak: No i dzidzia najwyrazniej nie chce zebys sie martwila skoro juz zapukala :tak:


co do zakupow: my jeszcze nic nie kupilismy, ale dostalismy wozek, lozeczko i krzeselko do karmienia no i wyprawke w prezencie wiec to sie chyba nie liczy:confused::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
koriander - Ale już duża dzidzia :szok: Gratulacje zdrowej córeczki :-)
I dziękuję bardzo, że o mnie pomyślałaś;-) uspokoiłaś mnie jeszcze dodatkowo, tak że już się tym nie martwię wcale:tak:

zdec
- super, że czujesz motylki - najlepszy znak, że z maleństwem OK :)
 
reklama
zdec - cieszę się, bo widać po poście, ze jesteś juz w lepszym stanie:tak: a te motylki cudowna rzecz!!! Bedzie dobrze, super, że masz dostęp do neta, pewnie dzięki temu mnie ci się nudzi;-)
koriander - super wieści, a jaka duża już ta twoja pannica:szok:, jesteśmy w tym samym okresie więc mam nadzieję, że mój synek też jest już słusznych rozmiarów:-) wizytę mam dopiero za tydzień w środe, ale to jeszcze nie będzie połowkowe:zawstydzona/y:, niemniej i tak nie mogę się doczekać:tak::tak:
 
Do góry