reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasiulka_1980 a on jest na gwarancji?? jesli tak to ja bym go nie rozkrecala sama...moga potem marudzic ze juz jest tkniety i ze gwarancja go nie obejmuje;/ mialam tak z komputerem;/
 
Kasiulka_1980 a on jest na gwarancji?? jesli tak to ja bym go nie rozkrecala sama...moga potem marudzic ze juz jest tkniety i ze gwarancja go nie obejmuje;/ mialam tak z komputerem;/

No właśnie jest, dlatego nie dotykam sama, a do serwisu dam, pewnie będzie mnie to trochę kosztowało, bo gwarancja nie obejmuje utopienia w wannie :tak::tak::tak:
 
Kasiulka_1980 warunki przyjecia do gwarancji w ogole sa super:D kartoniki, karty gwarancyjne ( u mnie kartony wyrzucane od razu,karty nigdy nie podsteplowane) bo nigdy nie licze na to ze sie popsuje,a tu w nowym laptopie po mc bios siadl:D mc w gwarancji,a rachunki ze neta trzeba placic czy sie kompa ma czy nie;p
 
cześć Aniu;-) co słychac? jak sie dzisiaj czujesz?
Dzisiaj już lepiej. Postanowiłam się tym wszystkim aż tak nie przejmować.:-)Zaczęło mi się wydawać że czuję ruchy, takie jakby motyle w brzuchu, nawet ciężko to określić, więc już w d** mam ich USG. Czuję że dzieciątko ma się dobrze:-)
Przed chwilą też był lekarz na obchodzie i jak się zapytałam kiedy mogę wyjśc, popatrzył tak w kartę, i mówi że właściwie to już bym mogła wyjść, ale zostawią mnie jeszcze kilka dni na obserwacji z racji mojego wywiadu ginekologicznego.
Ale sądzę że do piątku spokojnie wyjdę;-)
Miałam dzisiaj też w końcu badanie ginekologiczne w celu pobrania wymazu z szyjki, i lekarka powiedziała że nie widać już krwi.

też o tym myślałam, ale leżał 24h na kaloryferze, to by chyba już zniknęła.
Ważne, że działa i sie ładuje :tak:
Ale powiem Wam, widok pływającej komórki w wannie kosztującej tysiąc złotych - bezcenny :-D:-D:-D:-D

Chyba bym nie chciała przeżyć takiego widoku:-D:-D:-D Ale skoro mówisz że bezcenny to Ci wierzę i nie będę sprawdzać.;-)
 
Witam koleżanki:-) ale się tu zrobił ruch z rana:-) mam ambitny plan wysprzątania małej pokoju póki jest w przedszkolu, z tym że zbieram się z tym od tygodnia i zawsze tylko w planach to zostaje:-)
miłego dnia
 
Kasiulka_1980 warunki przyjecia do gwarancji w ogole sa super:D kartoniki, karty gwarancyjne ( u mnie kartony wyrzucane od razu,karty nigdy nie podsteplowane) bo nigdy nie licze na to ze sie popsuje,a tu w nowym laptopie po mc bios siadl:D mc w gwarancji,a rachunki ze neta trzeba placic czy sie kompa ma czy nie;p

Kartonik się jeszcze gdzieś może i znajdzie ale gwarancja? nie pamiętam... zawsze tak jest, masz rację :tak:

Cobra a myślałaś o tej szkole rodzenia? Ja się jednak wybieram na Chrobrego, prowadzi to położna z Lutyckiej
 
Witajcie kochane, melduje sie po wizycie, wczoraj poszlismy jeszcze z tesciami do kawiarni i wrocilam dopiero kolo polnocy :-)

Polowkowe trwalo ponad pol godziny, no i zadnych wad doktor nie wykryl, serce ma cztery komory i pieknie pompuje krew, uklad pokarmowy i nerki dzialaja, mozg jest i nie ma w nim wody czyli wodoglowie tez odpada :tak: Glowka byla o 5 dni "mlodsza" od reszty i od razu pomyslalam o sealet: doktor powiedial ze to najnormalniejsze, zwlaszcza u dziewczynek, ze glowka nie nadaza za reszta :-D:-D, acha no i na 100% potwierdzone ze dziewczynka, bo tak sie nam rozkraczyla do kamery ze nie ma szansy zeby sie gdzies siusiak ukryl :-D:-D
No i mala ma prawie 25cm dlugosci wraz z nozkami :szok::szok: a wazy prawie 400g dokladnie nie pamietam musze posprawdzac wydruki

Bardzo sie ciesze, zycze wam rowniez udanych wizyt i samych wspanialych wiadomosci!

Ide was poczytac :tak:
 
reklama
Witam koleżanki:-) ale się tu zrobił ruch z rana:-) mam ambitny plan wysprzątania małej pokoju póki jest w przedszkolu, z tym że zbieram się z tym od tygodnia i zawsze tylko w planach to zostaje:-)
miłego dnia

Ja mam codziennie rano plan, że zrobię to i tamto, ale rano jak już wstanę, wykąpie się i ogarnę siebie, to jestem tak zmęczona, że na nic innego nie mam już ochoty :tak:

A naczynia myję jak już nie ma w czym zrobić herbaty... :-D
 
Do góry