reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ja USG 4D mam 19.01 będzie to dokładnie 21 tydzień :) tylko koszt 300zł jakoś mnie przeraża

ja mam 18.01 - 23 tydzień:-) a koszt 260 zł:-( niestety

A u nas na osiedlu jest tyyyle śniegu że dziś się samochodem zakopałam i mnie wypychali...

ja nawet nie próbuje podchodzić dzisiaj do samochodu:-) musiałabym najpierw garaz odkopać:-)a wcześniej chodnik do niego:-)
 
reklama
Mnie wczoraj pchali - masakra normalnie :-D

Mój facet razem z księdzem i paroma innymi osobami tez wczoraj po mszy pomagali wyjechać chyba ze trzem kierowcą :-) A ja stałam i się patrzyłam, bo komicznie to wyglądała a przecież pchać samochodu nie będę :-)


Jutro mam kolejną wizytę :-D Mam nadzieje, że lekarz będzie w dobrym nastroju i że wszystko będzie ok :-) Pewnie też umówi się ze mną na dokładniejsze badanie połówkowe :-D Już się nie mogę go doczekać :-D

Któraś z Was też ma jutro wizytę??
 
s
paulka82 tez miałam iść na usg do szpitala. Tyle, ze mój lekarz polecił mi dr Węgrzynowskiego, który jest podobno specjalistą w ocenie rozwoju płodu...ale kolejki do niego maskaryczne. A jak to jest w szpitalu? I czy zapisujesz się do konkretnego lekarza na to badanie?

mój lekarz stwierdził,że jak On coś niepokojącego widzi w cechach rozwoju płodu to tez kieruje do dr Węgrzynowskiego, bo podobno jest najlepszy:-)
w Zdrojach robią codziennie od 13do którejś tam :-) i z tego co mi mówiła przyjaciółka, która tam już była na USG 3D to najpierw przychodzi jakiś lekarz konkretnie do USG 3D, bo podobno na tym też trzeba się znać a nie tylko mieć do tego sprzęt :-) a później przyszła jakaś Pani doktor i zrobiła wszystkie pomiary,przepływy itd. Przyjaciółka musiała przynieść tylko swoja płytę, bo akurat nie mieli, dostała nagranie na płycie i wydruki ze zdjęciami i wszystkimi pomiarami:-)
jak wczoraj pytałam o zapisy to wystarczy zadzwonić ok tygodnia wcześniej i nie ma problemu z terminem na USG :-):-) a czy zapisujesz się konkretnie do jakiegoś lekarza to nie wiem, bo tam jest kilku którzy robią
 
ide dziewczyny sie uczyc i nie piszcie juz tyle bo nie mozna Was nadrobic po chwili hi hi;-);-);-)

u nas tak sypie snieg ze:szok::szok::szok::szok::szok:

miłego dnia Wam zycze
 
Ale Wam zazdroszczę że macie wizyty, ja dopiero idę w następny wtorek, jeszcze tyyle czasu, cały tydzien aż zobaczę swoją dzidzię no i może w końcu się dowiem kto tam mieszka :tak:
 
Ufff...przebrnełam w koncu przez weekendową literature ;)

sealet - gratuluje córeczki :)

My dzisiaj przez 30 min. odśnieżaliśmy samochód i usuwaliśmy lód z okien, a i tak byśmy nie wyjechali bez pomocy :)
 
Kasiulka_1980 rozloz ja szybko na czesci, baterie wyjmij i karte sim i poloz na cieplym miejscu np na grzejniku,moze da rade odzyc
 
reklama
To wyłącz ją całkiem, wyjmij baterie i rozłóż maksymalnie na tyle części na ile się da... poczekaj kilka-kilkanaście godzin i spróbuj włączyć - czasem jak wyschnie całkiem to działa :)

cobra18 - nie ma to jak szybka interwencja:rofl:
 
Do góry