reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Właśnie pochłonęłam (bo ciężko nazwać to zjedzeniem :zawstydzona/y: ) cały duży budyń mniam mniam :-) i zastanawiam się czy coś jeszcze mogłabym zjeść :zawstydzona/y:
Zaczynam się bać wtorkowej wizyty u lekarza i tego ile pokaże jego waga :-D
 
reklama
dziękuje bardzo a co do tych bakteri w moczu to powiem wam dziewczyny że ja tez mam cały czas pytałam się mojego gina czy to coś złego ale powiedział żebym się nie martwiła bo gdybym miała inne objawy bądź morfologie złą czy inne badania to można by sie martwić a tak żebym sie nie przejmowała bo wyniki mam wręcz świetne i że jeszcze takich nie widział u ciężarnej także nie przejmujcie się dziewczynki jakby było coś nie tak to napewno by wam gin powiedział:-)
 
Dziewczyny nic nowego nie wiem, Ania przysłala mi smsa rano, napisalam jej, że jak tylko będzie cos wiedzieć to niech da znać, potem napisałam drugiego smsa ze słowami od nas i ze czekamy na wieści, ale narazie cisza :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Boże żeby tylko było wszystko ok!!!

odpisała przed chwilą "dziekuje:*", myslę, że jak bedzie wiedzieć coś konkretnego to na pewno napisze, sama wiem jak to w szpitalu, mija czasami dużo czasu zanim się coś konkretnego człowiek od lekarzy dowie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
a powiedzcie mi dziewczyny czy wy już czujecie ruchy maleństwa??? ja chyba nie ostatnio jakoś tak czułam jak by mnie coś pod brzuszkiem łaskotało ale to chyba nie to ( pewnie sie poprostu nie moge doczekac i sobie wmawiam:-D ) i jak wy liczycie wogóle tygodnie ciąży? czy to mam liczyć że jak mam pełne 15 tygodni to póżniej w kolejnym jest 15 tydzień i 3 dni? czy to już jest 16? sama nie wiem na karcie ciąży położna mi pisze tym drugim sposobem a czytałam na różnych forach i dziewczyny liczą tym pierwszym:confused: no i sama już nie wiem wiem że od zapłodnienia jest dwa tygodnie mniej ale wiek ciąży się liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki tak jak mój lekarz ( a na usg i tak wychodzi inaczej czyli od zapłodnienia ) no i sama nie wiem jak to obliuczać jak wy myślicie???
 
Dziewczyny nic nowego nie wiem, Ania przysłala mi smsa rano, napisalam jej, że jak tylko będzie cos wiedzieć to niech da znać, potem napisałam drugiego smsa ze słowami od nas i ze czekamy na wieści, ale narazie cisza :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Boże żeby tylko było wszystko ok!!!

odpisała przed chwilą "dziekuje:*", myslę, że jak bedzie wiedzieć coś konkretnego to na pewno napisze, sama wiem jak to w szpitalu, mija czasami dużo czasu zanim się coś konkretnego człowiek od lekarzy dowie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Musi byc dobrze nie inaczej:)
 
pewnie że musi byc dobrze szkoda mi jej wiem jak moja siostra cioteczna przeżywała utrate dziecka:-( niby było wszystko wporządku a tu nagle krwotok w nocy i nic się już nie dało zrobić:-( nikomu tego nie życzę napewno się wszystko ułoży bo nie może byc inaczej
 
gosiagro jakos nie podoba mi sie to ''dziekuje'' ja ogolnie jestem pesymistycznie do wszystkiego nastawiona,ale trzymam za nia kciuki!!!!

czesc klaudia mam nadzieje ze bedziesz miedzy nami sie dobrze czuc:-)

anecznik budyn to budyn,ja wlasnie zamowilam sobie pizze 42cm srednicy ..rzeznicka... u mnie to dopiero waga zwariuje :-D nic a to nie moge ze wszystko co tuczace tluste i nie zdrowe mi smakuje :no: i coca cola do tego :-p

czy ktos wie moze,czy kobieta w ciazy moze brac jakies leki na przezeibienie,katar itd? nie moge sie do learza dodzwonic a zaraz mi glowa peknie i zatoki ;/
 
zdec - trzymaj się, jestesmy z Tobą.

Ja musze się wam pochwalić: właśnie wracam z wizyty i dowiedziałam się, że bede miała chłopca :):):) Z małym Krystiankiem wszystko dobrze :)
 
reklama
Do góry