reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie babeczki, mój małż dzisiaj w domu i tak mnie przetrzymał abym nie wstawała:)A ja już umierałam z nudów:)
 
reklama
Boże wiem co ona musi biedna przeżywać w poprzedniej ciąży dostałam w30 tyg takiego krwawienia że dom wyglądał jak po masakrze jakiejś ciekło mi ciurkiem wezwałam karetke zawiżli mnie do szpitala tam dostałam leki i przeszło okazało się że miałam skurcze i to przez to ale wszystko dobrze się skończyło.Kurcze i dlaczego zdec się to przytrafia przecierz ona już tyle przeżyła!:wściekła/y:


Ja wierze ze wszystko bedzie z nia i maleństwem dobrze ze to ten krwiak tylko niech biedna już nie cierpi:no::no::no::no:
 
Moje Kochane niestety mam złe wieści:zawstydzona/y: napisala do mnie zdec. Trafila wczoraj do szpitala z potwornym krwotokiem i nie wie co dalej:szok::szok:
Kurcze mam nadzieje, ze to tylko ten krwiak, pamiętacie miała go, może po prostu pękł. Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze!!! Akurat Ania już swoje przeszła, więc musi być dobrze!!!
Jak coś będę więcej wiedziala to dam wam znac!

Żeby tylko wszystko z dzidzią było dobrze. Będę trzymać mocno kciuki, to napewno ten krwiak
 
Mam do was Kochane jeszcze jedno pytanie - czy któras z Was zmaga lub kiedykolwiek wczesniej zmagała się w ciązy z bakteriami w moczu?? Bo ja zaczynam być w coraz większym strachu - od samego poczatku wyniki wykazywały bardzo liczne bakterie oraz dodatnie azotyny. Poza tym pozostałe parametry moczu oraz morfologia krwi całkowicie prawidłowe i absolutnie żadnych objawów infekcji typu pieczenie, parcie na pęcherz, bóle itp. :no:
Miesiąc temu lekarz kazał mi zjeśc całe opakowanie Uroseptu na te bakterie - niestety nic to nie pomogło i bakterie nadal licznie występują. Dzisiaj oddałam próbkę na posiew i antybiotykogram i mam tydzień czekac na wyniki. Oczywiście zaczęłam szukać w necie o tych bakteriach i jak to zwykle bywa nastrachałam się róznymi rzeczami które tam znalazłam - bo wyczytałam że może to mieć szkodliwy wpływ na maleństwo...:szok: No i teraz nie wiem co mam myslec - mój gin nie wygląda na przerażonego tymi bakteriami ale może tylko robi dobrą minę do złej gry, no sama już nie wiem, więc może któraś z Was ma podobne doświadczenia?? :confused:

Kochana, ja miałam i mam problemy z pęcherzem. Już przed ciążą miałam częste zapalenia pęcherza. Lekarz uznał że to wynik skróconej cewki moczowej, bo chociaż bardzo dbam o higienę, ciepło sie ubieram i wcinam żurawinę to raz na jakiś czas i tak mnie dopada. Jak zaszłam w ciążę, to miałam zapalenie. Wtedy mogłam brac tylko urosept lub urinal ale średnio pomagało. Teraz od 3 dni biore już furagin, bo jest bezpiecznie i nie zagraża maleństwu. Wg mojego lekarza na tym etapie ciąży nie jest to juz takie groźne. Przed furaginem brałam urinal akut- jest ziołowy, dostępny bez recepty ale dużo silniejszy niz inne preparaty... tylko droższy sporo. Nie przejmuj się aż tak. Jeśli to zakażenie bakteryjne, to równoczesnie dobrze jest brać dopochwowo lactovaginal, żeby nie załatwić sobie przy okazji zapalenia pochwy. Uszy do góry;-)
 
czarna wiedzmo ja bakterie ilosci duzej mialam zawsze , iteraz tez mam.lekarz mowil ze to nie wplywa na dziecko,ale skad one sa nie wiem :zawstydzona/y:
 
aż się popłakałam....:-:)-:)-(
zdec Kochanie trzymaj się dzielnie, jesteśmy myślami i sercami z Tobą!!!!!!!!!!
Musi być dobrze, ja w to wierzę!!!!!!
 
hej ja tez będę czerwcową mamą:-) termin mam na 30 czerwca:-) już się nie mogę doczekac choć dzidziuś nie był planowany w ym terminie (myśleliśmy że będzie później;-)) to jednak bardzo sie cieszymy pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie czerwcowe i życze donoszonych ciąż i zdrowych dzieciczków:happy2:
 
reklama
hej ja tez będę czerwcową mamą:-) termin mam na 30 czerwca:-) już się nie mogę doczekac choć dzidziuś nie był planowany w ym terminie (myśleliśmy że będzie później;-)) to jednak bardzo sie cieszymy pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie czerwcowe i życze donoszonych ciąż i zdrowych dzieciczków:happy2:
Witaj gratulacje:)
 
Do góry