reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dzięki czarna wiedzma za odpowiedź no ja właśnie też tak liczę jak ty tylko nie byłam pewna czy dobrze robię:-) to fakt w nie których gabinetach jest taki sam albo gorszy sprzęt od prywatnego ale chcę tez iść by sprawdzić czy z dzieciątkiem wszystko wporządku nie ufam swojemu lekarzowi teraz jestem w 16 tygodniu mam do niego iść za miesiąc a przez ten czas maiłam tylko raz robione badania krwi i moczu na samym początku bodajże w 7 tygodniu usg na którym wyszło że dziecko od zapłodnienia to 10 tydzien i drugi dzień i nic więcej tylko zawsze mi brzuch sprawdza o to wszystko:wściekła/y: dobrze że dobrze się czuje tak że jestem w miare spokojna ale jakby coś nie tak to co wtedy?:wściekła/y: może prywatnie lekarz mi powie więcej bo z tym to się rozmawiać nie da dobrze że na początkun wyniki miałam idealne oprócz tych bakteri w moczu to sie yak nie stresuje az mi się z nim gadać nie chce a zresztą jak pójde to a nuż będzie już co widać i lekarz mi powie co będzie:-) kto wie no iu się trochę uspokoje
 
reklama
hej ja tez będę czerwcową mamą:-) termin mam na 30 czerwca:-) już się nie mogę doczekac choć dzidziuś nie był planowany w ym terminie (myśleliśmy że będzie później;-)) to jednak bardzo sie cieszymy pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie czerwcowe i życze donoszonych ciąż i zdrowych dzieciczków:happy2:

Witamy:tak::-)


Ja musze się wam pochwalić: właśnie wracam z wizyty i dowiedziałam się, że bede miała chłopca :):):) Z małym Krystiankiem wszystko dobrze :)

Gratuluję wspaniałych wiadomości:tak:
 
no ja też niestety się nie znam na tych leukocytach ale może jeśli lekarz nic nie mówi to jest w takim razie dobrze a ty się tylko nie potzrebnie stresujesz:blink: może nie potrzebnie się stresujesz ale tak jak pisały dziewczyny zawsze możesz się zapytac innego lekarza popytaj się wśród znajomych może ktoś będzie wiedział jaki jeszcze jest lekarz dobry bo szkoda żebyś się martwiła na zapas
 
witam się z wami kobietki
zdec trzymamy kciuki kochana, czerwcówki juz swoje przeszły, musi być dobrze

czarna wiedźma ja miałam bakterie w moczu jak staraliśmy sie o dziecko z posiewu mi wyszła e.coli, z tym że ja miałam straszne bóle, to nie było bezobjawowo, Furaginu nie mogłam wziąść bo nie można było jeszcze strwierdzic czy jestem w ciąży, brałam prouro i antybiotyk keflex (ponoć najbezpieczniejszy). Z tego co pamiętam to furagin mozna brać od 2 trymestru.

klaudia witamy w naszym gronie;-)
 
reklama
Do góry