reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam nowe mamuśki...
Ja dzisiaj nie najlepiej... cały dzień mnie mdli, a już myślałam że mdłości mnie ominą, nie ma co się cieszyc za wczasu...
Pojawiły się wczoraj dopiero... i nie odstępują mnie na krok...
W ogóle straciłam całkowicie apetyt...
Ech...

Ide spac, może mi przejdzie...
Dobranoc kochane

Weszłaś w 6 tydzień a to początek mdłości... niestety... :eek:

Śpij słodko Kochana :-D
 
reklama
Kajdusia! Jestem w szoku jaki ty masz duży brzuszek!!!
Aniu u kazdego jest inaczej, ale zazwyczaj brzuszek najpierw rośnie na dole i wyglada, jakby się człowiek najadł o potem podnosi się do góry i już tak zostaje dopóki nie opadnie w ostatnim miesiącu.
Weszłaś w 6 tydzień a to początek mdłości... niestety... :eek:
Hmm, znaczy, że mnie to jeszcze moze spotkać... A tak sie cieszę, ze póki co adnych dolegliwosci nie mam, poza tym, ze na potegę chce mi się spać, no ale w pierwszej ciązy też nie wymiotowalam.
Co do płci, to w pierwszej ciązy wiedziałam (dopiero w 6-tym miesiacu, bo mały był wstydliwy na USG i się zasłaniał :-)) teraz tez bym chciała wiedzieć, przynajmniej mamy o polowę imion mniej do wyboru :-D
Co do seksiku, to owszem owszem, tym razem się nie ograniczam, więc póki jest ochota to korzystam.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobietki. Więc pożegnałam się z chlebem tego poprostu się nie jada więc zajadam dietetyczny żytni chlebek a rano to miałam śniadanie aż z 2 krakersów ale się objadłam:no:Miłego dnia:-)
 
jesli o mnie chodzi mdlosci mam o poczatku,tzn zaraz po termine miesiaczki spodziewanej, najpierw tylko rano a teraz i rano i w poludnie i wieczorami, apetyt ma straszny-wiecznie jestem glodna,cos niesamowitego,wymiotowa nie wymiotuje poki co i mam nadzieje ze tak zostanie;-)straram sie nie zaniedbywać mężusia ale same wecie jak trudno o chwile komfortu w takim stanie;-)tym nudnoscią toważyszą zawroty glowy,piersi rosna wiec i bola ale tylko przy dotyku. te wszystkie dolegliwosci to pikus,najwazniejsze zeby dzieciatko bylo zdrowe- my damy rade;-)
 
reklama
Kasiulka_1980, lasposa - mamy podobnie :( Ehh...jak ja nie lubie 6 tygodnia :p
Jeszcze nie wymiotowałam, ale z dnia na dzien jest coraz gorzej...a tak sie cieszyłam, że mnie to ominęło...Zastanawiam sie nawet, czy nie urwać się wcześniej z pracy...

Zazwyczaj jest tak, ze jak kobieta ma chcice na ogórki, to bedzie chłopiec, a jak na słodkie - dziewczynka. A co jak kobieta ma chcice na mięso?? :)

Jeżeli chodzi o płeć dziecka, to my juz nie możemy się doczekać :) Na razie obstawiamy "Zuzie", ale jakby był chłopczyk, to tez byśmy byli baaaaardzo szczęśliwi :)
 
Do góry