reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny mam taki problem chcemy pomalowac pokoj albo wytapetowac na nowo. ale mam problem z doborem kolorów bo bedziemy w tym, pokoju razem z maluszkiem pokoj ma jakies 14m2 mamy dużo rzeczy w nim jak dobrać kolorki zeby pokój wydawal sie troszke większy zna sie któras z Was moze na tym? z góry dziekuje za rady:tak::tak::tak:;-)
 
Ja też mam podobnie. Zamiast fasolka chcieć coś zdrowego, to ona chce longery i zupki chińskie:-p:-p

Mniam longery, zjadłabym sobie niestety w Świnoujściunie ma popularnych fastfoodów, a może stety:)pewnie częstobym korzystała wtedy z nch:)

Ja po wizycie, mój skarbek ma już250g, prawdopodobie synuś:-)ale całkowitej pewności jeszcze lekarz nie ma.
 
Dziewczyny mam taki problem chcemy pomalowac pokoj albo wytapetowac na nowo. ale mam problem z doborem kolorów bo bedziemy w tym, pokoju razem z maluszkiem pokoj ma jakies 14m2 mamy dużo rzeczy w nim jak dobrać kolorki zeby pokój wydawal sie troszke większy zna sie któras z Was moze na tym? z góry dziekuje za rady:tak::tak::tak:;-)

Najlepiej pomalować na pewno na jasno. Jeżeli będziecie tam z maluszkiem, to super neutralnym kolorem jest jakiś słoneczny. Fajnie ociepla pokój:-)
 
Mnie jednak dopadło jakieś choróbsko, nawet zwolniłam się dziś z pracy :-(Najgorzej jak dużo mówię (praca tego ode mnie wymaga) to zaraz dopada mnie atak kaszlu...
Teraz leżę na kanapce pod kocykiem i oglądam i słucham Lang Langa na dwójce, jest genialny :-)
Pozdrawiam Was mocno, dobrej nocy życzę
 
Mnie jednak dopadło jakieś choróbsko, nawet zwolniłam się dziś z pracy :-(Najgorzej jak dużo mówię (praca tego ode mnie wymaga) to zaraz dopada mnie atak kaszlu...
Teraz leżę na kanapce pod kocykiem i oglądam i słucham Lang Langa na dwójce, jest genialny :-)
Pozdrawiam Was mocno, dobrej nocy życzę


ojej nie daj się choróbsku żadnemu:no::no::no::no: dużo zdówka dla Ciebie
 
reklama
Do góry