reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny mam taki problem chcemy pomalowac pokoj albo wytapetowac na nowo. ale mam problem z doborem kolorów bo bedziemy w tym, pokoju razem z maluszkiem pokoj ma jakies 14m2 mamy dużo rzeczy w nim jak dobrać kolorki zeby pokój wydawal sie troszke większy zna sie któras z Was moze na tym? z góry dziekuje za rady:tak::tak::tak:;-)
Na pewno jasny kolorek:)Ja tez myślałam nad tapetą ale wolę farbe gdyby maluszek cos narozrabiał na ścianie można zawsze zamalowac i jest to mniej kosztowne:)
 
Witam.
Kajdusia zdrowiej nam słońce.
Co do ochoty na sex to mnie zaczęła dopadać ale, ciągle biorę jakieś tabletki dopochwowe i mi nie wolno.
Paula, myślę ,że pomarańcz albo żółć będą idealne...
 
Ja tam nie rozumiem dlaczego fast-foody są nie zdrowe :-) przecież np taki longer to naleśnik, mięsko i warzywka :-D a hamburger to białe pieczywko, mięsko i warzywka ewentualnie żółty ser :-D Wiem wiem tylko zagłuszam swoje sumienie sięgając po kolejnego fast-fooda a tłuszczyk rośnie :-)
 
Paula24211- a może dwa różne kolorki ? My u Piotrusia w pokoju mamy połączenie ciemnego niebieskiego i bananowego... znajomi mają capuccino, a jedną ścianę zupełnie brązową- mi coraz bardziej się podobają takie rozwiązania
 
Ja tam nie rozumiem dlaczego fast-foody są nie zdrowe :-) przecież np taki longer to naleśnik, mięsko i warzywka :-D a hamburger to białe pieczywko, mięsko i warzywka ewentualnie żółty ser :-D Wiem wiem tylko zagłuszam swoje sumienie sięgając po kolejnego fast-fooda a tłuszczyk rośnie :-)


ja nie moge akurat jeść tych rzeczy choc bardzo tez mam na nie ochote dwa razy zjadłam tylko kebaba rollo i na tym poptrzestałam narazie.... lepiej dla mnie bo bym juz przytyla pewnie sporo:-D:-D:-D
 
Paula24211- a może dwa różne kolorki ? My u Piotrusia w pokoju mamy połączenie ciemnego niebieskiego i bananowego... znajomi mają capuccino, a jedną ścianę zupełnie brązową- mi coraz bardziej się podobają takie rozwiązania


no wlasnie sobie teraz tak pomyslalasm zeby moze jakies dwa kolorki polaczyc teraz mamy zółty z niebieskim i juz mi sie znudzilo to zestawienie
 
ja nie moge akurat jeść tych rzeczy choc bardzo tez mam na nie ochote dwa razy zjadłam tylko kebaba rollo i na tym poptrzestałam narazie.... lepiej dla mnie bo bym juz przytyla pewnie sporo:-D:-D:-D

Już bez przesady na pewno nie byłoby tak źle. Mój małż kilka razy w tygodnie odwiedza Mc Donald's, a wygląda jak wieszak na płaszcze.:tak: ( tak w przenośni);-);-)
 
reklama
Oj fast foody nie są takie złe :-) kilka lat się praktycznie tym żywiłam i ani gruba ani chora się nie stałam :-D wiec chyba można sobie na takie wybryki pozwolić :-) szczególnie jeśli ktoś nie przesadza
 
Do góry