reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A ja już wstawiłam serniczek do piekarnika:)

Zazdroszczę energii. :-)
Ja też miałam ochotę na ciasto, więc sobie kupiłam babkę piaskową:-):-)
I będę ją wieczorem zajadała z mleczkiem:tak::tak::tak:
A tymczasem robię mężusiowi Danie chińskie, a ja sobie zjem sałatkę z tuńczykiem i ogóreczkiem:-):-) A potem to zagryzę koreczkami, bo jeszcze trochę mi zostało:tak::tak:
 
Zazdroszczę energii. :-)
Ja też miałam ochotę na ciasto, więc sobie kupiłam babkę piaskową:-):-)
I będę ją wieczorem zajadała z mleczkiem:tak::tak::tak:
A tymczasem robię mężusiowi Danie chińskie, a ja sobie zjem sałatkę z tuńczykiem i ogóreczkiem:-):-) A potem to zagryzę koreczkami, bo jeszcze trochę mi zostało:tak::tak:
mmm chińszczyzna uwielbiam...a serniczek wyrósł pod niebo:)
 
Zmarnowałam kolejny dzień :-( nie przybyło mi ani jednej strony w pracy :-( Jutro rano idę z mężem do kina (bo wygrał bilety) niestety na polską "komedię". Więc pewnie kolejny dzień będzie zmarnowany. Jakoś przelatuje mi ten czas między palcami, zamiast korzystać z tego że tyle go teraz mam to marnuje a jak przyjdzie dziecko to pewnie nie będę wiedziała w co ręce włożyć :-D
 
Agast a gdzie zapisalas się do szkoły rodzenia? Ja na Inflancką.

A ja sobie leze i odpoczywam, dziś mąż mnie zastępuje i własnie zabrał mojego laptopa żeby mi go naprawiać i muszę was czytać z iphona. czekam na niego aż wróci i zjemy pyszne golabki dostaliśmy od mojej mamy mniammm ale wstyd się przyznać tez czasem po kryjomu jem gorące kubki:)
 
Agast a gdzie zapisalas się do szkoły rodzenia? Ja na Inflancką.

A ja sobie leze i odpoczywam, dziś mąż mnie zastępuje i własnie zabrał mojego laptopa żeby mi go naprawiać i muszę was czytać z iphona. czekam na niego aż wróci i zjemy pyszne golabki dostaliśmy od mojej mamy mniammm ale wstyd się przyznać tez czasem po kryjomu jem gorące kubki:)
Ola ja tez mam większą chęć teraz w ciąży niz przed na gorące kubki a szczególnie zupki pikantne:)
 
reklama
Do góry