reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny podzielcie się swoim libido :-D :-D albo odsprzedajcie :-D :-D

Najlepsze jest to, że nawet jak ma ochotę na przytulanie to moje hormony coś zbroją i cała atmosfera siada :-D
 
Dziewczyny...widze, ze juz większość z was czuje dzidziusia...a ja się tak martwię, bo nic nie czuje :(
To znaczy mam wzdęcia i przelewanie się, ale to nic a nic nie przypomina kopania i ruchów dzidziusia :(
Jak myslicie...kiedy powinnam poczuć jakies ruchy??

Spokojnie, jeszcze jest czas. Jak byłam w pierwszej ciąży to ginka mówiła że ruchy mogą się pojawić ok 20 a nawet 22 tygodnia:tak::-)to indywidualna sprawa


A ja o seksie nawet nie myślę. Dostałam normalnie jakiego obrzydzenia :-D

Hmmm...skąd ja to znam:zawstydzona/y:az mi żal mojego męża...:-(A koleżanka ostatnio mi mówiła że jak byla w ciąży to miała taką ochote ciągle że mąż przed nią uciekał hihihihi:-DJa w poprzedniej ciąży miałam większą ochotę, ale nie było nam wolno:baffled:bo w 4 miesięcu szyjka zaczęła się skracać...:cool: Może rzeczywiście któraś się podzieli swoim libido??? :-D


A do nas jutro ksiądz przychodzi po kolędzie...yhhh
 
Ewus- juz tyle Ci dziewczyny mądrych slow napisaly ze nie ma co dodac. Jedno co tylko mi sie nasuwa to ze tam gorszym złem jest właśnie ta mamusia. Cos czuje ze to ona nakręca całą tą spirale :wściekła/y:

paula24211- zupka serowa, mniamm. Wrzucisz przepis?

liliti- moje libido nie wzroslo... :no: Prawie wcale nie mysle na ten temat :no:

Pisalyscie o szkole rodzenia. W Warszawie są bezpłatne :tak: i własnie sie zapisałam, mimo iz nie zamierzalam. W pierwszej ciąży nie bylam, ale mialam cc, a teraz mysle sobie ze jak bym miała rodzic z mężem to fajnie by bylo zeby on wiedzial co sie ze mną dzieje. Zaczynam dopiero 17.03 :tak:

Jeszcze o kawie bylo. Ja pije bezkofeinową Nescafe :tak: Smaczna jest:tak:
 
reklama
Do góry