reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
anik a ja z Sopotu;-) na kiedy masz termin porodu? i gdzie chcesz rodzić?ja na 20 czerwca i planuje na Zaspie.
ps za pomnialam napisac w poprzedim poscie ze mam ciągle ochotem na figle moim M :tak::tak::tak: normalnie szok ! też Wam tak skoczyło libido w drugim trymestrze???


mi przeciwnie od samego poczatku sie nie chce raz miałam ochote taka ze szok czekałam na meża a on gledzil z mama swoja i zasnelam w koncu bylam wsciekla na niego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
jeju skad Ty masz tyle energi? matko hi hi oddaj troszeczke tego zapalu do roboty:-D:-D:-D:-D
Ja chyba z nudów uwielbiam gotować jeszcze bardziej piec, a później jaka przyjemność jak mówią, że smaczne;)Dzisiaj nie pojechałam do teściów, jutro jadę więc w nagrode zabiorę ze sobą sernik:)
 
widz ze poruszony został znowu temat ruchow u mnie pierwsze odczuwałam juz w 16 tyg jak przykładalam rece do brzuszka czulam takie pukanie od środka lub jakby motyle latały mi w brzuchu.
Pierwszego kopa dostałam pod koniec 18 tygodnia( chyba 17+5)
i od tamtego momentu czuje kruszynke codzinnie bardzo intensywnie czasem
w poniedzialek na wizycie mała wazyła 270 gram;-);-);-)

wiec nie martwcie sie te ktore jeszcze nie czuja napewno nie dlugo przyjdzie ten dzien bo kazda z nas jest inna i kazda oczuwa to inaczej i w innych terminach:tak::-)
 
Ja chyba z nudów uwielbiam gotować jeszcze bardziej piec, a później jaka przyjemność jak mówią, że smaczne;)Dzisiaj nie pojechałam do teściów, jutro jadę więc w nagrode zabiorę ze sobą sernik:)


no ja gdyby nie tyle nauki tez moze bym cos robila a tak to tylko pisze codzinnie prace i nie mam czasu na nic tylko zawsze troszke ogarne i obiadek ugotuje i pisanie i pisanie ale mam nadzieje ze jutro juz skoncze ta głupia prace a potem nauka na egzaminki:szok::szok::szok:
 
anik a ja z Sopotu;-) na kiedy masz termin porodu? i gdzie chcesz rodzić?ja na 20 czerwca i planuje na Zaspie.
ps za pomnialam napisac w poprzedim poscie ze mam ciągle ochotem na figle moim M :tak::tak::tak: normalnie szok ! też Wam tak skoczyło libido w drugim trymestrze???

Witam dziewczyny
Ja mam podobnie mnie libido skoczyło ale niestety z sexu nici- lekarz zabronił :-( ech
Wpadłam na chwilę i teraz znikam zrobić mojemu mężusiowi obiadek. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
no ja gdyby nie tyle nauki tez moze bym cos robila a tak to tylko pisze codzinnie prace i nie mam czasu na nic tylko zawsze troszke ogarne i obiadek ugotuje i pisanie i pisanie ale mam nadzieje ze jutro juz skoncze ta głupia prace a potem nauka na egzaminki:szok::szok::szok:
Paula ja ogólnie żałuję, że nie poszłam na studia jedne zakończone a teraz widzę, że czasu tyle co to tutaj robić;)Chociaż pogotuje sobie:)
 
reklama
Do góry