reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Też się niemoge doczekac a tu jeszcze jakieś 5 tygodni bo wtedy będe mieć połówkowe i pójde na 4d ale ciekawość mnie zżera ale już się nastawiłam na obie płcie jak babka to znaczy że nie dane mi mieć chłopca :-(
 
reklama
Cześć dziewczyny was nadrobić to normalnie trzeba kilku godzin :-D
Ja wpadłam tu tylko na chwilę zobaczyć co u was słychać ale niestety od wczoraj tych stron się narobiło tyle że zanim nadrobie to mnie ranek zastanie.
Ja dzisiaj zapisałam się na 16.01 do lekarza poza tym byłam u swojego promotora i powiedział mi że mogę się bronić kiedy chcę :tak: tzn najważniejsze żeby zaakceptował mi pracę a później to mogą termin nawet dla 1 osoby wyznaczyć bo to problem nie będzie :-D:-D:-D Więc termin z lutego pewnie mi się na marzec przeniesie bo na spokojnie skończę pracę pisać i ewentualnie poprawiać.
Miłego wieczora życzę. Mam nadzieję że jutro będę mogła was w końcu nadgonić w czytaniu postów bo dzisiaj to ja już uciekam do wyrka :-D
Dobranoc.
 
A ja płeć na 100% poznam 19 stycznia i też już nie mogę się doczekać.
Jeśli jednak dzidzia nie będzie chciała pokazać co ma między nóżkami to 25 stycznia druga szansa na USG 3D :-D
 
mi na poczatku wszyscy wmówili ze chlopak napewno na poczatku tez tak myslalam ale ktoregos dnia snila mi sie dziewczynka jak sie obudzialm moja intuicja mowila ze to dziewczynka tak czułam choc nadal kazdy mowil ze chlopak bedzie to ja im mowilam ze czuje ze dziewczynka i okazalo sie ze moja intuicja mnie ni zawiodła:tak::tak::tak:
Tobie tez zycze zebys poznała za dwa tyg płeć maluszka
A mi się śni chłopiec i ciagle do niego mówię malutki:)
 
To dziewczyny niedługo się przekonamy jak się nasza intuicja ma do rzeczywistości :-D


Ostatnio to się nawet mojego męża podpytywałam czy bardzo będzie rozczarowany jeśli będzie dziewczynka. Stwierdził, że najważniejsze żeby było zdrowe i że wtedy dwie księżniczki będzie miał w domu :-D Jednak pewnie takie milimetrowe rozczarowanie będzie bo i mi się marzył starszy braciszek ale faktycznie najważniejsze żeby było zdrowe.
 
Moja intuicja nic mi nie podpowiada, chciałabym bardzo dziewczynkę, ale jak będzie chłopiec to nic się nie stanie, będę go tak samo kochać :-D
 
Właśnie włączyłam mojemu maluchowi trochę muzyki klasycznej :-) Podobno Mozart i muzyka barokowa jest wskazana to niech sobie słucha (lub czuje drgania, czy jak tam chce)tym bardziej że mi tez nie przeszkadza jak leci :-D
 
reklama
Do góry