reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja właśnie skończyłam robić sobie paznokcie tzn jeden po wypadku:)


no ja juz kupe czasu zamierzam sobie zrobic i jakos nie chce mi sie siasc jak sobie pomysle ze mam siedziec ze 3 godz i kleic tipsiory to mi sie odechciewa a kiedys takie cuda robilam he he

a Ty zele czy akryle?
 
reklama
no ja juz kupe czasu zamierzam sobie zrobic i jakos nie chce mi sie siasc jak sobie pomysle ze mam siedziec ze 3 godz i kleic tipsiory to mi sie odechciewa a kiedys takie cuda robilam he he

a Ty zele czy akryle?

Ja miałam cały zestaw do tipsów ale nie chce mi się samej robić, więc sprzedałam i chodzę do kosmetyczki :-D
 
Ja miałam cały zestaw do tipsów ale nie chce mi się samej robić, więc sprzedałam i chodzę do kosmetyczki :-D


no ja tez mam ale juz dawno nie robilam bo mi sie jakos nie chce a kiedys bardzo to lubilam robic

a teraz to chyba bym nie zniosla zapach liquidu

raz jak robilam siostrze akrylki to leczylam sie bromergonem to normalnie czułam sie jakbym cos brała a zapach plynu i tabletki zrobiły swoje:szok::szok::szok::-D:-D
 
Wróciłam z wizyty niestety nie było USG trudno najważniejsze że wszystko jest ok.
troche sie denerwowałam bo od niedzieli bolał mnie brzuszek co prawda wczoraj mniej a dziś już prawie wcale ale obawy były gin mnie uspokoił że ma prawo boleć bo wszystko się naciąga szczególnie więzadła macicy i nie jest to nic złego tyle ze w poprzedniej ciąży tego nie miałam. Nie było mnie tylko pare godz a tu znów tyle do nadrabiania ale produkujecie tych stron!!!!!!!!!!
 
no ja juz kupe czasu zamierzam sobie zrobic i jakos nie chce mi sie siasc jak sobie pomysle ze mam siedziec ze 3 godz i kleic tipsiory to mi sie odechciewa a kiedys takie cuda robilam he he

a Ty zele czy akryle?
Ja sama robie sobie oraz klientkom tipsy badz żeluję naturalne:)Osobiście mam naturalne tylko zażelowane:)
Uciekam spać kochane:)Jutro jadę zrobić foto do dowodu:)Jadę do teściów;)
 
Ostatnia edycja:
izia_tcz - :-) cieszę się, że wszystko dobrze, mnie też ostatnio brzuch pobolewa, ale staram sie nie denerwować:tak:

Dość długo miałam wrażanie, że będzie chłopiec, ale teraz to jakoś mi minęło ;-) mimo to obstawiam tą wersję póki co, a może już na następnej wizycie dowiem sie jaka jest płeć :-D chociaż ginekolog mówiła, że przed 21 tygodniem to woli nie strzelać :-) ale spróbuję w piątek podpytać :tak:
 
Wróciłam z wizyty niestety nie było USG trudno najważniejsze że wszystko jest ok.
troche sie denerwowałam bo od niedzieli bolał mnie brzuszek co prawda wczoraj mniej a dziś już prawie wcale ale obawy były gin mnie uspokoił że ma prawo boleć bo wszystko się naciąga szczególnie więzadła macicy i nie jest to nic złego tyle ze w poprzedniej ciąży tego nie miałam. Nie było mnie tylko pare godz a tu znów tyle do nadrabiania ale produkujecie tych stron!!!!!!!!!!

najwazniejsze ze jest ok:):-)


DOBRANOC DZIEWCZYNY
 
Witam,

GRatuluję dziewczynom któe dowiedziąły się płci dzieciątek. Ja pewnie dowiem się za 2 tygodnie.

Chcielibyśmy miećchłopczyka ale tak naprawdę najważniejsze żeby było zdrowe. Tylko że jak będzie dziewczynka gto mąż będzie chciał jeszcze jedno dziecko, chłopca aja na to się już nie piszę:tak:

Ewus - oby się sytuacja u cibie wyjaśniła. Na pewno bardzo przydałoby ci się wsparcie jeszcze dziadków dzieci ale jak nie będą chcieli to nie cię cmokną w d....e. Będą tego żałować;-)

Ja na szczęście w tej ciąży bólów brzucha jeszcze nie amm. Teraz już bym nie mogła sobie leżeć;-)
 
reklama
Dziewczyny czy wy też podczas ciąży macie częściej niż zwykle ochotę na fast foody :-D Ja teraz to bym jadła tylko to co niezdrowe i dziecku to chyba pasuje :-) Dziś na obiad też dostało pizze i to z mrożonki :zawstydzona/y:

Witam. Ja po pierwszych miesiącach praktycznie niejedzenia teraz jadłabym jedynie to co niezdrowe frytki, hamburgery, chińszczyzna ...:-) a nie przepadałam za tym przed ciążą
 
Do góry