reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Właśnie ja ten głupi wiek miałam koło 15 lat tak jak się kończyło podstawówke a teraz dzieciaki idą do gimnazjum i to wszystko o dwa lata poszło do przodu.Czasem jak mojej córci słucham to jakbym siebie słyszała z tamtych czasów a mi też mama mówiła będziesz miała dzieci to zobaczysz jak to jest no i widze i to aż za dobrze:szok:
 
hah w koncu sie dodzwonilam na to usg;p z brata telefonu:) 15 lutego na 15.30:p

no nareszcie :-D
Ja też mam na 15:30 ale 25 stycznia - dam Ci znać czy jestem zadowolona :-D

Tak czytam Wasze komentarze co do mojej ginekolog...I dziękuje za wsparcie...Macie rację!!jutro porozmawiam z mamą na ten temat....AN fundusz pewnie nikogo nie znajdę ale to nic nawet prywatnie pójdę chociaz to będzie ogromny koszt przy bliźniętach bo wizyty co 2tyg.Ale trudno na zdrowiu dzieci nie zamierzam oszczędzać....

Dla mnie to dziwne co piszesz, bo jeśli szyjka się skraca, to powinnaś leżeć plackiem i brać leki, a nie jeździć gdzieś i się spotykać z teściową czy robić inne rzeczy.

To jest bardzo niebezpieczne i może się źle skończyć

dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki wogole

czy mozna odliczys sobie internet od podatku? jesli tak to na jakies zasadzie i w jakiej sytuacji? na naszego tescia jest internet i on sie mnie pyta czy moze odliczyc a ja nie wiem czy taks ie da orientujecie sie moze?

j
bo mi sie niechce z nim gadac a miec 700 zł a nie miec połowa wózka jakby nie patrzec:-D:-D:-D

Odlicza osoba na którą są wystawione faktury. Ale dostajesz zwrot vatu z tego co wiem, czyli 22% więc ile Ty płacisz za neta że masz zwrot 700zł?
 
reklama
Ja mam to samo...Mam przeczucie że to dziewuszka....No nic za 2 tygodnie być może sie dowiem....
mi na poczatku wszyscy wmówili ze chlopak napewno na poczatku tez tak myslalam ale ktoregos dnia snila mi sie dziewczynka jak sie obudzialm moja intuicja mowila ze to dziewczynka tak czułam choc nadal kazdy mowil ze chlopak bedzie to ja im mowilam ze czuje ze dziewczynka i okazalo sie ze moja intuicja mnie ni zawiodła:tak::tak::tak:
Tobie tez zycze zebys poznała za dwa tyg płeć maluszka
 
Do góry