reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki wogole

czy mozna odliczys sobie internet od podatku? jesli tak to na jakies zasadzie i w jakiej sytuacji? na naszego tescia jest internet i on sie mnie pyta czy moze odliczyc a ja nie wiem czy taks ie da orientujecie sie moze?

Spokojnie może. Limit to bodajże 760zł wartości faktycznie poniesionej.
Musi mieć tylko faktury na to, a na nich miejsce świadczenia usługi zgodne z jego miejscem zamieszkania.
 
reklama
dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki wogole

czy mozna odliczys sobie internet od podatku? jesli tak to na jakies zasadzie i w jakiej sytuacji? na naszego tescia jest internet i on sie mnie pyta czy moze odliczyc a ja nie wiem czy taks ie da orientujecie sie moze?

Teściu już pity rozlicza oj ja jeszcze nawet o tym nie myślałam :-D

My rok temu odliczaliśmy internet od podatku. Musisz mieć jedynie faktury i możesz odliczyć tyle ile faktycznie zostało wydane na internet. Jest podana kwota maksymalna 750 zł chyba ale tego nie jestem już pewna :-)
 
Spokojnie może. Limit to bodajże 760zł wartości faktycznie poniesionej.
Musi mieć tylko faktury na to, a na nich miejsce świadczenia usługi zgodne z jego miejscem zamieszkania.


i jaka to sprawiedliwosc my placimy internet sobie z mezem a tesciu chce sobie zwrot zrobic cwaniak jeden:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
A kto z niego korzysta :-)

Oj byle skarbówce się nie dostało :-)


no ja z mezem tylko korzystamy i my placimy za internet na tescia jest bo mamy neostrade i pod stacjonarny tel net jest podłaczony....
ciekawe czy nam odda jak mu dolicza nasz internet napewno nie:no: bo to taki żydek jest
 
Mnie też nie ma na liście:zawstydzona/y:

Dziewczynki, przyszła mi własnie pościel do łóżeczka:) Ciekawe co na to powie mój marynarz jak wróci z rejsu:):):)
Feretti Ocean Bakteriostatyczna

Śliczna :-) marynarzowi powinna się spodobać :-)

paula24211 najważniejsze że skarbówka mniej dostanie :-)

A za rok odliczymy sobie ulgę od dziecka, jeśli jeszcze takie będą :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny wiecie co nikt o tym się nie dowie ale przynajmniej tu moge sie z tego zwierzyć...A jak czytacie o czym pisałam wcześniej...że ojciec i dziadkowei sie nie interesuja....To wiecie mniej więcej o co chodzi...Atk więc w końcu nie wytrzymałam...napisałam do jego matki że czekam na nia w okreslonym miejscu o okreslonej godzinie jeżeli wogóle pamięta że ma nie tylko jednego wnuka...Odpisała ok...Tak więc za godzine czeka mnie ciężka rozmowa...Aż mnie telepie...Ale już dośc moich nie przespanych nocy...Zamieżam powiedzieć jej wszystko co o tym wszystkim myślę...I że jeśli sie obudza jak sie urodza dzieci to może byc juz za późno....Ze sa tak samo nieopowiedzialni jak ich syn...Że to co mówili to były tylko puste słowa a teraz maja mnie gdzieś...Po prostu wiem że będzie to ostra rozmowa, ale ja juz dłużej nie mogę....musze wygarnąć co o tym wszystkim myślę...może wtedy chociaż jedna noc upłynie przespana i bez snu o nim...(bo od 3 miesięcy śni mi sie każdej nocy...to jakis koszmar...)Nie wiem czy dobrze robię...ale czuję że po prostu muszę...
 
Do góry