reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Czytam i czytam i nie dam rady nadrobic...

Bylam dzis u kolezanki, ktora ma termin na maj :tak: Super nam sie gadalo, nie ma to jak te same tematy :-) Sypie snieg u nas strasznie, normalnie zima na calego :szok:

Ha wśród naszych znajomych wysyp dzieci w tym roku :-) i żeby było śmieszniej zaczyna się w maju :-D
W maju u kolegi, w czerwcu u nas, w lipcu u zaprzyjaźnionej fryzjerki i w sierpniu u kolegi (świadka ze ślubu). Oczywiście mój mąż znalazł w tym okazję to zrobienia 4 pępkowych a że ja pić nie mogę to on będzie za dwoje :-) ach Ci faceci :-)
 
reklama
Tak szczerze to przestałam już w to wierzyć...Ale nie moge się załamać...Mam już dla kogo żyć...I to jest moje największe szczęście w życiu:-) Nawet przez chwile nie żałowałam tego że są juz stworzone...A co do ojca...Ja go kocham on mnie chyba też ale nie wyszło...No trudno bardzo mnie zawiódł i nie wiem czy kiedys umiała bym mu wybaczyć....Tym bardziej że wina niby zawsze leży po mojej stronie...Także każda rozmowa to była kłótnia...Nie widziałam go już ponad miesiąc...Nawet na święta życzeń mi nie wysłał...
Dzieciaki są najważniejsze i Twoje szczęście, widocznie nie był Ci pisany dobrze, że masz wsparcie w rodzicach:tak: to bardzo wiele znaczy, przykre, że nie wziął facet odpowiedzialności za dzieci, ale jeszcze będzie tego żałował:wściekła/y:


[/QUOTE]Dziewczyny czy wy też podczas ciąży macie częściej niż zwykle ochotę na fast foody :-D Ja teraz to bym jadła tylko to co niezdrowe i dziecku to chyba pasuje :-) Dziś na obiad też dostało pizze i to z mrożonki :zawstydzona/y:[/QUOTE]
A ja wręcz przeciwnie, przed ciążą to codziennie jakiś hot-dog, tortilla, kebab, albo pizza :-) a w ciąży patrzeć na takie jedzenie nie mogę :-D tylko bym jadła pomarańcze itp :-D

Juz dopisalam :-D Ciekawa jestem co sie bedzie dzialo w czerwcu :tak: Bedzie rzeczywiscie co porownywac :-)
heh ciekawe czy ktoś będzie miał jednak niespodziankę :-)
 
dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki wogole

czy mozna odliczys sobie internet od podatku? jesli tak to na jakies zasadzie i w jakiej sytuacji? na naszego tescia jest internet i on sie mnie pyta czy moze odliczyc a ja nie wiem czy taks ie da orientujecie sie moze?
 
reklama
Do góry