reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
ewusia ja od wczoraj podziwiam Twoją cierpliwość!! A dzisiaj ten babsztyl już przeszedł samą siebie. Też bym jej jakoś na złość robiła, np zmieniła lekarza a do niej się nadal umawiała i notorycznie nie przychodziła:wściekła/y: Tak wiem że złośliwiec ze mnie:confused: Ale kurcze co to za lekarza??? Jakaś niepoważna??

Krakowianka ja też trzymam kciuki. Daj znać jak już będziesz po. Chociażby esemeskiem;-)

Gniesha to jesteś podobnie jak ja, tylko ja dwa dni wcześniej, bo z 30.stycznia:-)
 
sorki...z 1 lutego:):):) o dacie własnych urodzin zapomniałam:)
no to pewnie ta sama dekada cO ty jestem:tak::tak::tak::tak:

napisalam juz na brzuszkach jakbys miała na wydani ekiedys goldenka to z checia wezmiemy lub odkupimy:tak::tak::tak:
za jakies dwa trzy latka bedziemy mieli swoj domek juz wiec oboje chcemy goldenka
 
dzień doberek:tak:

Ja juz po śniadanku, nadrobiłam, a produkowałyście wczoraj że hej:szok:

ewelinamariusz gratuluje córeczki, z tego co pamiętam to masz chyba 2 chłopców więc córeczka super prezent;-)
kajdusia pewnie cudownie było posłuchać bicia serduszka:tak::tak:, a sytuacja z samochodem pierwsza klasa:-d
nikiforka - wow, mi krew ostatnio leciala ale bardzo delikatnie, krwotoków nigdy nie miałam, dobrze ze sobie poradziłaś, ja bym pewnie spanikowała:szok:
elizka21 - mam szansę cię wyprzedzić:-d, termin wg om na 1 czerwca a według usg na 27 maja, ale i tak dzieciaczek zdecyduje kiedy zagości w moich ramionach, już nie mogę się doczekać:tak::tak:
ewus2090 zyczę żeby długo cie w tym szpitalu nie trzymali:tak:
scorpioniczka dobrze ze z dzidziusiem ok:-), gratuluje synka!! A z cukrem sobie poradzisz:tak:
emalia82 - pamiętam jak mi się w dniu wypisu dłużyło:wściekła/y:, ale najważniejsze, że już do domu idziesz:tak:

Wszystkim życzę miłego dnia:tak:


gosiagro mam dziewczynke i chłopca mam parke to druga dziewczynka bedzie nas trzy na ich 2 wiec przewaga hihihih
 
Tak czytam Wasze komentarze co do mojej ginekolog...I dziękuje za wsparcie...Macie rację!!jutro porozmawiam z mamą na ten temat....AN fundusz pewnie nikogo nie znajdę ale to nic nawet prywatnie pójdę chociaz to będzie ogromny koszt przy bliźniętach bo wizyty co 2tyg.Ale trudno na zdrowiu dzieci nie zamierzam oszczędzać....

PS boli mnie głowa i wzięłam pół tabletki "apapu", nie zaszkodzi dzidziom?? A i tak nie przestała boleć...przez to całe zamieszanie chyba tak mnie rozbolała i nie moze przestać....
 
Tak czytam Wasze komentarze co do mojej ginekolog...I dziękuje za wsparcie...Macie rację!!jutro porozmawiam z mamą na ten temat....AN fundusz pewnie nikogo nie znajdę ale to nic nawet prywatnie pójdę chociaz to będzie ogromny koszt przy bliźniętach bo wizyty co 2tyg.Ale trudno na zdrowiu dzieci nie zamierzam oszczędzać....

PS boli mnie głowa i wzięłam pół tabletki "apapu", nie zaszkodzi dzidziom?? A i tak nie przestała boleć...przez to całe zamieszanie chyba tak mnie rozbolała i nie moze przestać....
moze sprobuj sie przespac? Apap jest w ciazy dozwolony na pewno nie zaszkodzi dzidziom :tak: oczywiscie w granicach rozsadku ;-)
 
Tak czytam Wasze komentarze co do mojej ginekolog...I dziękuje za wsparcie...Macie rację!!jutro porozmawiam z mamą na ten temat....AN fundusz pewnie nikogo nie znajdę ale to nic nawet prywatnie pójdę chociaz to będzie ogromny koszt przy bliźniętach bo wizyty co 2tyg.Ale trudno na zdrowiu dzieci nie zamierzam oszczędzać....

PS boli mnie głowa i wzięłam pół tabletki "apapu", nie zaszkodzi dzidziom?? A i tak nie przestała boleć...przez to całe zamieszanie chyba tak mnie rozbolała i nie moze przestać....
apap nie zaszkodzi

i naprawde na zdrowiu maleństw nie mozna oszczedzac a jest tylko jeden lekarz u was na fundusz???
jesli nie bedzie zadnego juz to ja bym zaczela chodzic prywatnie;-) dla maluszków

przepraszam ze pytam ale tata maluszków sie nie interesuje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
apap nie zaszkodzi

i naprawde na zdrowiu maleństw nie mozna oszczedzac a jest tylko jeden lekarz u was na fundusz???
jesli nie bedzie zadnego juz to ja bym zaczela chodzic prywatnie;-) dla maluszków
Jest kilkoro ale u większości takie kolejki,że.... i w przychodni długo sie czeka...Pomimo ustalonej godziny....
 
Do góry