reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

zdec u mnie sie okazalo ze moj telefon starszy od wegla nie chce sie polaczyc ze stacjonarnym nr,z innego tel od razu dallo rade.ja dopiero w lutym,bo licze na poznanie plci, bedzie to 22 tydzien,wczesniej zle policzylam i myslalam ze 24;/ mam nadzieje ze te dwa tygodnie nic nie zmienia.
a tak z ciekawosci,ile placisz?
 
reklama
Witam sie i ja tak pozno bo rano wstalam tak okolo 9 poszlam do sklepu i wrocilam o 12 bo zaszłam do kolezanki na chwilke i jak zaczelysmy plotkowac to zrobilo sie tak pozno hehe ona jest teraz w 9 miesiacu ciazy i juz maja wszystko gotowe nie długo pewnie bedzie miała swoje ukochane maleństwo ....
ale u nas tez juz teraz z górki wiec my tez niedługo bedziemy mieli swoje skarby

dziewczyny ciesze sie ze wizyty udane i ze kolejne mamusie znaja plec swoich brzdąców:tak::tak::-D:-D

ja jestem taka głodna ze zmyka teraz zrobic obiadek bo zaraz oszaleje

gniesha- ja jestem urodzona 28 stycznia powiem Ci ze bardzo nie wiem która to dekada nigdy tym jakos sie nie przejmowąłam hi hi:-D:-D:-Dale mam wybuchowy charakter i to bardzo jestem strasznie nerwowa zawsze musze postawic na swoje i juz a jak maz nie chce ustapic to sie klocimy hi hi ale potem go przepraszam i zwalam wine na charakter ale on taki kochany i zawsze mi wybacza za to go kocham a on raczek bardzo skryty duzo nie mowi co robi ale jest uparty i czasem umie tak zakręcic ze i tak postawi na swoim taki mały przebiegły lisek hi hi ale nie moge narzekac jest zaradny czuły choc ta swoja upartoscia czasem doprowadza mnie do sząłu i jest bardzo pamietliwy nie wiem jak Twoj ale moj pamieta cos co mu powiedziałam jakis czas temu o czym ja juz nie pamietam dawno a on wyciaga wszystko czasem hi hidobrą pamięc :tak::tak::tak::tak::tak:
 
I znów nachodzi mnie temat jedzenia:)Kochane zrobiłam pyszny kapuśniaczek właśnie wsuwam a na drugie rybka i ziemniaczki z suróweczka z kiszonej kapusty:)


ale masz fajnie:-) ja mam drugi dzień ogórkową:-)ale nie będę dzisiaj jadła, jestem dzisiaj cały dzień na sucharach:-(mam od wczoraj jakieś problemy żołądkowe:-(
 
No i byłam już w tym szpitalu...Słuchajcie jestem tak wściekła na te babsko,że aż mnie głowa boli...Zajechałam na izbie przyjęć dałam skierowanie do szpitala no i ona dzwoni na oddział i akurat moja prowadząca dziś miała dyżur....I zaraz oddzwania że jednaknie...żebym przyszła w piątek do niej do gabinetu i na poniedziałek wypisze mi skierowanie...I znowu ze wszystkimi manatkami do domu...Ale już dośc tego...przeszła sama siebie i pójdę do niej ostatni raz i zmieniam lekarza..Nie ważne na jakiego...Każdy będzie lepszy od niej....Ale tak mnie to wszystko wpieniło co za szopki odstawia...JA nie wiem po prostu co za nieodpowiedzialność...Aż z tych nerwów głowa mnie boli i nie możne przestać....

Spokojnie, nie denerwuj się, bo zaszkodzisz i sobie i dziecku.

dziewczyny tak sobie czytam o waszych wyborach lekarzy i musze powiedziec, że mój gin to super lekarz. chodzę do niego na NFZ. To jedyny lekarz do jakiego chodzę. Mówi mi po imieniu. I widzę, ze miałam szczęście trafiając na niego. Naprawdę dba o pacjentki i zawsze w poczekalni wszystkie go chwalą. Jeśli pisze skierowanie do szpitala, to pielęgniarki z ośrodka (bo to ośrodek zdrowia na wsi) dzwonią i pytaja czy bedzie miejsce, jak nie to szukają w innym szpitalu.
Mimo , ze mieszka teraz w innej miejscowości nawet w innym wojewódxtwie - to i tak jeżdżę do tego ośrodka zdrowia.
 
No i byłam już w tym szpitalu...Słuchajcie jestem tak wściekła na te babsko,że aż mnie głowa boli...Zajechałam na izbie przyjęć dałam skierowanie do szpitala no i ona dzwoni na oddział i akurat moja prowadząca dziś miała dyżur....I zaraz oddzwania że jednaknie...żebym przyszła w piątek do niej do gabinetu i na poniedziałek wypisze mi skierowanie...I znowu ze wszystkimi manatkami do domu...Ale już dośc tego...przeszła sama siebie i pójdę do niej ostatni raz i zmieniam lekarza..Nie ważne na jakiego...Każdy będzie lepszy od niej....Ale tak mnie to wszystko wpieniło co za szopki odstawia...JA nie wiem po prostu co za nieodpowiedzialność...Aż z tych nerwów głowa mnie boli i nie możne przestać....
Myślę, ze po takiej sytuacji to już na prawdę nie masz się co zastanawiać nad zmianą lekarza:tak: i bez nerwów, bo to szkodzi tylko Tobie i dzieciakom:tak:
 
No i byłam już w tym szpitalu...Słuchajcie jestem tak wściekła na te babsko,że aż mnie głowa boli...Zajechałam na izbie przyjęć dałam skierowanie do szpitala no i ona dzwoni na oddział i akurat moja prowadząca dziś miała dyżur....I zaraz oddzwania że jednaknie...żebym przyszła w piątek do niej do gabinetu i na poniedziałek wypisze mi skierowanie...I znowu ze wszystkimi manatkami do domu...Ale już dośc tego...przeszła sama siebie i pójdę do niej ostatni raz i zmieniam lekarza..Nie ważne na jakiego...Każdy będzie lepszy od niej....Ale tak mnie to wszystko wpieniło co za szopki odstawia...JA nie wiem po prostu co za nieodpowiedzialność...Aż z tych nerwów głowa mnie boli i nie możne przestać....

No co za głupia baba:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:co ona sobie zabawę urządza czy co??? Masz rację zmieniaj lekarza jak najszybciej:tak::-)dla dobra swojego i dziecka:tak:
 
ewus zmieniaj lekarza bo az nie ma slow na takie traktowanie :baffled: ciaza sama w sobie jest dla nas sporym stresem, bo co cie ma jakis babsztyl dodatkowo denerwowac
mama mikolaja dobrze ze wszystko ok, bedziemy mialy polowkowe w tym samym dniu :-D, mam nadzieje ze wyniki beda super!

A propos spania, ja sypiam z rogalem i spie jak zabita, podpiera plecy i rosnacy brzuch, moze warto wyprobowac jesli macie problemy z pozycja?

Zajadam juz druga porcje kiesielku Slodka Chwila owoce lesne, mniam! :-D
 
Ostatnia edycja:
trochę posprzątałam w domku minęła godz a tu znowu tyle stron uffffffffff ale macie tempo!!!! lece zrobić jakiś obiadek i po południu na wizyte niestety bez usg ale moze choć serduszka posłucham
 
reklama
ewus-no nie ja bym chyba szału tam w szpitalu dostała a te babsko zagryzła co za małpa jedna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:szukaj innego lekarza ja nawet razu bym już jej widzieć nie chciała.

Ale jestem głodna a jeszcze godzinka pracy chyba skocze do sklepu obok tylko na co ja mam ochote:confused:
 
Do góry